Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új suli jövőre? Nehéz lesz...

Új suli jövőre? Nehéz lesz beilleszkedni?! HELP

Figyelt kérdés

Szóval úgy néz ki hogy jövőre (10.ben) másik suliban kezdem az évet. Már előre félek hogy mi lesz, hiszen ők 1 éve ismerik egymást, összeszoktak, én pedig csak egy embert ismerek abból az osztályból. Előtte megyek egy táborba, a suliból lesznek ott emberek, meg 2 leendő osztálytársam.


Nehéz lesz így beilleszkedni??


2011. márc. 12. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már valakit ismersz akkor szerintem nem.Na meg ha táborba együtt lesztek...!Nyugi,nem lesz semmi baj!
2011. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TWIO ***** válasza:
Nekem izgalmas volt új suliba kerülni :). Ott a lehetőség, hogy üres lappal indulj, hogy minden pletykától, és szitoktól megszabadulj, ami az eddigi sulidban rádragadt :D. Ügyes leszel, ne aggódj :).
2011. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!