Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell ezt? (Kérdésed túl...

Miért kell ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
178cm és 65-70 kg körül vagyok. Változó. Járok edzeni rendszeresen, de inkább csak szálkásítok, viszont zsírt nem akarok magamon látni. Nincs is, szerencsére. Viszont körülöttem mindenki állandóan mondja, hogy miért nem eszek többet, miért vagyok ilyen vékony, és tömködnék belém a zsírosabbnál zsírosabb kajákat. Miért nem lehet megérteni, hogy nem akarok elhízni? Oké, hogy nincs egy versenysúlyom, de ez nem azt jelenti, hogy akkor most dagadtra kell híznom magam.
2011. szept. 2. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért, mert mindenki a legjobbat akarja neked, és félnek attól, hogy nem eszel annyit, amennyire a szervezetednek szüksége lenne, és hogy "éhezel" ( durván fogalmazva)

Szerintem sem csináld ezt sokáig, vagyis egyél - igyál rendesen, amennyi jól esik, és mellette sportolj,kondizz, és így tovább rendesen, és nem leszel se túl kövér se túl vékony! Amúgy meg szerintem, nem szép az, aki olyan mint a fogpiszkáló ; ) (bocs)

2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!