Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 18 évesen titeket hova és...

18 évesen titeket hova és meddig engedtek el?

Figyelt kérdés
Hamarosan betöltöm a 18-at,és eddig is elengedtek végülis,de azért előtte meg kellett beszélni,meg el kellett kéreckednem.Az utóbbi időben viszont nem engednek el bulizni,mert csináltam egy marhaságot,és jogos is,de azért én már mennék,viszont nem engednek.ha majd betöltöm a 18-at akkor oda mehetek ahova csak akarok?Bejelentem hogy ide,meg ide megyek,ekkor jövök,és kész,elmegyek?Nem lesz ez így gond?Ti hogyan csináljátok?
2011. szept. 2. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha megtanultad, hogyan írják helyesen a kéreckedik szót, oda mész, ahová csak akarsz.
2011. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:)

Te is rosszul írtad...

2011. szept. 2. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Direkt írta rosszul, hogy ne tudd meg tőle hogy kell írni. :)
2011. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ava87 ***** válasza:
78%
Bárhova és bármeddig. 18 évesen nem kellett engedélyt kérnem, hiszen már felnőtt voltam.
2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bárhova és bármeddig, de én nem mentem.
2011. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akárhova.
2011. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális családban ilyen nincs, hogy 17 évesen még nem engednek sehova, de ha betöltöd a 18-at, azt csinálsz amit akarsz... A felnőtté válás egy folyamat (mind a szülő, mind a gyerek részéről), nem egy szülinap alatt történik, arról nem is beszélve, hogy egy 18 évesnek annyi köze van a felnőttséghez, mint tyúknak az ABC-hez... Kulturált emberközösségben (család, háztartás) meg eleve nem úgy működnek a dolgok, hogy Ferike bejelenti, hogy most ez lesz, és akkor az is lesz, hanem az emberek megbeszélik a dolgokat egymással... Persze ahány ház, annyi szokás.
2011. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a konkrét kérdésre nem válaszoltam, de nem is nagyon tudok rá, mert én nem akartam menni olyan "necces" helyekre sose, ahova ne engedtek volna el :D Csak délutáni cukrászdázás, sétálgatás, strand, bicajozás a városban, stb :D


21 L

2011. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam csavarogni de bárhova elmehetek. 20 éves vagyok és ha el akarok menni valahova akkor csak bejelentem hogy elmentem és kész. Nem mondják azt hogy nem mehetek.

Voltam már buliba reggelig és jöttem már haza 20kmről full sötétben motorral.

2011. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha elég keményvagy hozzá hogy 18 évesen azt csinálj amit akarj, akkor legyél kemény és ne menny haza hanem építs házat, legyen jövedelmező melód, és szeresd a családod, ha ez megvan oda mehetsz ahova akarsz.
2011. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!