Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyáva, hazug a...

Miért ilyen gyáva, hazug a barátom? Sügős

Figyelt kérdés

Na a történet

Lent belém kötött 1 gyerek.Kés szorítottam a torkához.Majd elengedtem (Nem kellett volna ).Ismeri az 1 haveromat.Szolt neki hogy mondja meg hol lakok mi a nevem stb.Haverom nem mondta meg csak a nevem.De azt mondta megfordult a fejében hogy elmondja hol lakok stb.Mivel büntessem meg a Haveromat?

Volt haveromat.


2011. szept. 3. 18:48
 1/7 anonim válasza:
vidd oda a gépedhez és kapcsold be a youtubet és rakd be Justin Bieber Oh Baby cimű dalát
2011. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek fenyegetőzöl késsel? Cigányok stílusa. A haverod meg nem elmondta a neved nagy kaland. Lehet őt is késsel fenyegették. Úgyhogy te csak ne akarjál büntetni.
2011. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy nem.Engem megtámadott az a pali.Ezért fenyegettem késsel.Kis hiján majdnem elvágtam a torkát csak pont siettem haza mert mentünk el.Havert nem fenyegették késsel.Csak kutyával
2011. szept. 3. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Beléd kötnek, és máris késsel jössz?

ÚRISTEN MEKKORA CIGÁNY LEHETSZ GE.CI XD

Normális ember (magyar) nem hord magánál ilyesmit -.-

MAX KAMU..... :)

2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Durva egy környéken élhetsz. De akkor is azt mondom, ne bántsd a haverod. Gondolom nem palotapincsi volt az a kutya.
2011. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Avason lakom.Németjuhász kutya volt.És bántani fogom.Engem senki ne áruljon el.És senki ne pofázzon.
2011. szept. 3. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy.
2011. szept. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!