Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók az emberek?...

Miért ilyen bunkók az emberek? A barátom csoporttársai (lányok) mindenféle dolgot mondanak rám.

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk a barátommal, egy karon is vagyunk, csak más szakon, nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk együtt. Olyanokat hallok vissza ismerőseimtől, hogy a csoporttársai közül sok lány bele van esve és rám nagyon csúnya dolgokat mondanak. Pl. hogy engem megnéznének smink nélkül (mikor én egyedül szempillaspirált, meg egy kis pirosítót használok), meg hogy buta vagyok, és hogy műhajam van. Ezek közül egy sem igaz, a hajam természetes és nem érzem magam butának sem, nem beszélek összevissza és szeretem a művészeteket, értelmesen meg tudok nyilatkozni intellektuális beszélgetésekben, ők viszont csak ránézés alapján ítélnek meg. Nekem ez nagyon rosszul esik, akik ismernek, mind szeretnek és jó véleménnyel vannak rólam, ők viszont a hátam mögött összevissza beszélnek, csak azért, mert féltékenyek arra, hogy a barátom foglalt. Igazából nem érdekelne, csak az a helyzet, hogy érzem is, hogy ezt gondolják és nem szeretném, hogy így könyveljenek el az egyetemen idegenek. Már mások mondták, hogy valószínűleg, ha nem lennék együtt a barátommal, akkor ezek a lányok nem lennének ilyen gonoszak, de ezzel számukra nagyon ellenszenvessé váltam. Szerintetek mit tehetnék? Kicsit érzékeny vagyok, ezért érint ez ilyen mélyen, nagyon utálom, mikor olyannak állítanak be, amilyen nem vagyok és ezt még terjesztik is.
2011. okt. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Most tulajdonképpen milyen választ szeretnél?

"Jaj de bunkók, ne foglalkozz velük"

Most jobb?

2011. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Á nem, csak hogy hogyan kéne velük viselkednem, pl. legyek kedves, menjek oda barátkozni hozzájuk, hogy megismerjék a belsőmet, vagy ezek után ne is szóljak hozzájuk bulikban se?
2011. okt. 16. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:

legyél velük normális, köszönj nekik, ha van valami kapcsolatotok, de minek barátkoznál velük?

mit foglalkozol velük?

2011. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, nem szerethet mindenki mindenkit.

Neked is biztos van csomó olyan ember, aki nem szimpatikus.

Ez egy ilyen dolog. Nem lehet mindenki szimpatikus mindenkinek.

Mindig lesznek olyanok, aki nem kedvelnek, és mindig lesznek olyanok, akiket Te nem kedvelsz.

Ezt el kell fogadni. Ennyi.

2011. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*akik, bocsi, elírtam
2011. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után tudnál velük tiszta szívből barátkozni? Én biztos nem. Szólj hozzájuk persze, de szerintem felszínes kapcsolatnál többet nincs értelme kiépíteni velük.


A barátod mit szól az egészhez?

Konkrétan tudod, melyik lányok terjesztik ezeket rólad?

Nem lehet, hogy az ismerőseid fújják fel, hogy hergeljenek téged? (pl. meghallottak egyszer valami apróságot és azt színezik ki, nagyítják fel)


Nekem is rosszul esne, de emlékeztetném magam, hogy teljesen mindegy, hogy számomra idegenek mit gondolnak rólam, mert aki ismer, az vszínű tudja, milyen vagyok. Nincs értelme ezen rágódnod, mert mindenkihez úgysem mehetsz oda bebizonyítani, milyen is vagy. Koncentrálj azokra, akik fontosak számodra, ők úgysem ülnek fel a pletykáknak.

2011. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, de attól még nem terjesztem, hogy ilyen, meg olyan. Nekem is tetszettek régen fiúk, akiknek volt barátnőjük, de mégsem kezdtem el ócsárolni azokat a lányokat féltékenységből.
2011. okt. 16. 21:52
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel csak a saját primitívségüket mutatják be.

Ne alacsonyodj le a szintjükre.

2011. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Nőj fel, az élet nem mese.

Tudod mi jött le nekem ebből a dumából? Az égvilágon nincs semmi problémád, és azon nyavajogsz, hogy a barátod csoporttársai nem kedvelnek, holott téged a világon az összes ember kedvel, mert tökéletes vagy.

Tudom, tudom, ez nem így van, sőt, bunkó vagyok, de nekem-ez-jött-le. Ne légy ilyen minden lében két kanál, minek kéne barátkozni velük? Ahelyett, hogy lesz*rnád őket. Bocs.

2011. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát a barátom szerint azok a lányok nagyon égők, nagyon nagy egyéniségnek hiszik magukat, pedig csak olyanok, mint a többiek. Szóval Ő ezt mondja róluk, szerinte csak féltékenyek. Tudom konkrétan, hogy kik, de ők elég nagy csapatot alkotnak, meg például ha van egy egyetemi buli, akkor a barátomnak teszik a szépet. Igazából ez a dolog úgy van, hogy művészeti szakokon vagyunk mindnyájan, tele van ilyen divatos emberekkel az egyetem, akiket nagyon foglalkoztat, hogy a legújabb trend szerint nézzenek ki,ilyen kalapos, piercinges indie kedvelők és szerintük ez a vonal az, amit mindenkinek kéne képviselnie a művészeteket kedvelők között, én meg más vagyok, szeretem a magassarkút, meg az elegáns dolgokat, ezért ők nem tartanak egyenrangúnak.
2011. okt. 16. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!