Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én nem tudok aludni a...

Csak én nem tudok aludni a zajszennyezéstől?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal búgnak a kocsik, buszok. Megszakítás nélkül. Iszonyat hangosan.
2011. szept. 4. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Zárd be az ablakot.
2011. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, fulladjak meg?
2011. szept. 4. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Költözz el...


Én sem tudok aludnia főváros belvárosában. Ezért max csak átutazóba megyek oda. Unokatesóknál a 2. kerben vagy budán alig járnak autók így ott még ablakot is lehet nyitni.

2011. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése. Aki a városban lakik megszokja. Én 3évig laktam a belváros közepén, 2 hét után úgy aludtam mint a bunda, meg se hallottam a zajt. Persze a 2 hét szörnyű volt, azt hittem soha nem szokom meg.
2011. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha csukott ablak mellett alszom reggelre úgy fel van dagadva az arcom mint egy drogosnak. Hosszútávon biztos nem tesz jót... De a kialvatlanság sem. Egyáltalán ki okolható? Az önkormányzat felelőssége lenne elkerülő utakat építtetni és elvezetni a forgalmat a lakóterületek környékéről. (nem pedig felújítani a tereket, meg kifesteni az óvodákat....)
2011. szept. 4. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a lakás azért volt olcsóbb,mert zajos helyen van. Ha nem tetszik el lehet költözni.
2011. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 évig laktunk belváros legközepén Debrecenben ráadásul szemben velünk volt egy buszmegálló. Az első 1 héten kb 5 órát aludtam (utolsó busztól első buszig) de aztán megszoktam. Igazából jól is jött mert kb immunis lettem a külső zajokra és fesztiválon is úgy alszok azóta mint akit leütöttek... :)
2011. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy: Aludjatok másik szobába ami messzebb van az utcafronttól, vagy szereltessetek fel az ablakokra redőnyt, az elég rendesen megfogja a zajt is. Megfulladni meg nem fogsz, ha meg meleg van akkor a légkondi segíthet rajtad. Az ilyen lakások nem véletlenül olcsóbbak, szóval az így spórolt pénzből a redőny + légkondi simán megoldható.
2011. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
(: van benne valami.
2011. szept. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!