Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem csinálom meg akkor...

Ha nem csinálom meg akkor bűntudatom van és nem tudok aludni. Normális?

Figyelt kérdés
Volt az a 2 katona akik meghaltak Irakba. Ábrahám Judit és Kolozsvári György. Én egy ideje mindennap meggyújtok 2 gyertyát és 1-2 percig néma csendben állok felette és hagyom hogy égjen. Nem ismertem őket...de mégis úgy érzem hogy ha nem gyújtom meg akkor hibás vagyok és éjszaka nem tudok tőle aludni. Miért?
2011. okt. 12. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezt fejezd be, mert nem normális. Ok, hogy sajnálod őket, de ez már durva. A végén totál depressziós leszel. Sokan halnak hősi halált, de te nem vagy hozzátartozó.
2011. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én depressziós meg nincs velem semmi baj. Tök jól érzem magam egész nap, állandóan nevetek meg minden csak ha ezt nem csinálom meg akkor valami más.
2011. okt. 12. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
De rokonaid voltak vagy ismerősök vagy mi?
2011. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
szerintem meg rögeszmés vagy!!! tuti
2011. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A pasi apukám egyik ismerős volt. Kb 2x láttam de akkor is csak egy köszönés erejéig. Amúgy nem ismertem őket.
2011. okt. 12. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor a többiekre is gondolhatnál, pl. amerikaiakra. Ők is emberek voltak.

Egyébként szerintem sem normális.

2011. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális.Okés hogy sajnálod őket,mert minden jóérzésű ember sajnálja az ilyet.Nekem is a katasztrófák láttán is összezördül a szívem,de ilyet nem szabad csinálni.
2011. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Csak annyit mondok, hogy nyugodtan abbahagyhatod.. Nekem is voltak hasonló dolgaim. Bűntudatot éreztem, ha nem csináltam meg őket. Ne csinálj magadból rabot ezzel, senki nem várja el tőled, hogy csináld még ha ugy is érzed.
2011. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!