Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsem meg ezt a...

Hogyan közelítsem meg ezt a témát?

Figyelt kérdés

Adott egy hozzám közel álló személy /1/ és egymásik /2/ is.


1-es számú nagyon kevés gyermektartást fizet 2-es számúnak /17.500 forintot/, bár nagyon jól keres.


2-es számúnak eszébe sincs bíróságra menni a követeléssel, ezért / hangsúlyozom: 1-es számú nagyon közel áll hozzám /megigértem neki, hogy próbálok közben járni az ügyben.


Bármit, csak azt ne írjátok, hogy ne avatkozzam bele, mert a beavatkozásra minden okom és jogom megvan! Az érdekelne, hogyan kezdjek hozzá?


2011. szept. 7. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj xy én kedvellek és nagyra tartalak, mint embert, de nem értem, hogy hogyan tudsz ilyen fillérb.aszó módon viselkedni a saját gyerekeddel? Kb valahogy így. Ha megsértődik is, legalább magába száll.
2011. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék durva lenni, de tényleg: a gyereknek bejelenti, hogy négyszázezret keres, tartásdíjat meg csak 17.500-at ad. Csak ennyibe került az iskolakezdés, nem is ragozom.
2011. szept. 7. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a nevelés-féleséget 40 évvel ezelőtt kellett volna elkezdeni. Te vagy az hibás, mert akkor nem teljesítetted a kötelességedet és most is gyáva módon csak kerülgeted a forró kását.

Állj végre a sarkadra és mond oda !!

2011. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miért ne akarnál durva lenni? mert félsz? vagy mert szerinted nagyon is igazságos, hogy egy jól kereső ember nem fizeti a saját gyerekét, pedig tudná?

(volt idő, mikor én is így álltam hozzá a dolgokhoz, majd tapasztaltam, hogy hatásosabb ha kerek-perec megmondom amit gondolok, és úgy vagyok vele, hogyha megsértődnek is az ő bajuk, őket minősíti, és nem kell elviselnem senki hülyeségeit)

amúgy is az 1. válasz nem volt durva.

2011. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kellene a nevelésre visszavezetni és okítani, mert nem én vétettem. A kérdésre szeretnék válaszokat kapni: ki, hogyan próbálná meg jobb belátásra bírni az apát, aki a gyermekét maximálisan kényezteti, ha nála van, de tartásdíjat csak ennyit ad. Mintha a volt feleségével akarna kiszúrni.
2011. szept. 8. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
ágy próbálnám jobb belátásra birni, hogy beszélnék vele.pont
2011. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!