Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szomszéd állandóan leskelődik...

Szomszéd állandóan leskelődik át hozzánk, ha kint vagyunk az udvaron, nagyon idegesít. Meg olyanokot pletykál rólam, aminek semmi alapja sincs. Mit tennél ilyenkor?

Figyelt kérdés
Pl.olyanokat pletykál.hogy pasim van,ami nem igaz,ha igaz is lenne,akkor se tartozna rá.
2011. szept. 8. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy hajt rád! Férfi? Kertesház? (Oké, hogy udvar, de itt nálunk a társasháznak is van udvara csak azért kérdem). Látja, hogy pl napozol meg ilyenek? Ha kertesház szerezz egy slagot, kösd a csapra és öntözd meg a szomszédodat! :D
2011. szept. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egy házaspár,de felváltva kint leselkednek,
2011. szept. 8. 06:59
 3/13 A kérdező kommentje:
van egy tízéves unokájuk,aki meg a kapuban hallgatózik,hogy mit beszélünk
2011. szept. 8. 07:02
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Biztos, hogy nincs esetleg üldözési mániád? Azért az fura, hogy a tíz éves gyerek is hallgatózik... Az egész család rátok állt? Hihetetlen. És anyádékat nem zavarja?

Egyébként az is jó fegyver, ha ugyanazt csináljátok, amit ők. Pletykáljatok róluk. Terjesszétek el nyugodtan, hogy leskelődnek állandóan. És rosszindulatúak. De egyébként át is lehet menni, és megkérdezni, hogy véletlen-e, hogy állandóan átnézegetnek? És hogy visszahallottad, hogy rólad pletykálnak. (Ne add ki azt, aki visszamondta.) Meg lehet udvariasan kérni őket, hogy foglalkozzanak a kisunokával. Mindezt kedvesen. Elsőre ezt, másodjára, amit először írtam. Jelszavam: mindenkit a saját fegyverével kell megölni (átvitt értelemben, nem szó szerint).

2011. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs üldözési mániám,az unokájuk,ahol laknak a bérházban ott a kiscsaj poharat tesz a falhoz,és úgy hallgatózik,anyjától tanulta
2011. szept. 8. 07:17
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Szard le! Akinek unalmassá vált az élete,az pletykál,meg másokkal foglalkozik. Vagy ha esetleg annyira nem bírod ezt figyelmen kívül hagyni,akkor legközelebb mikor lesnek kérdezz rá kerek perec,hogy mégis mi van rajtatok annyira érdekes.
2011. szept. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
hozzám mindig átjött a szomszéd amikor napoztam. mi nagy sövénykerítéssel oldottuk meg
2011. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

A miénk is folyton leselkedett, aztán néhány beszólásom után megunta a dolgot. Ilyenek pl.: "kukk" amikor tényleg azt csinálta mint a kisgyerekek "jöjjön át szomszéd üljön ide közénk és akkor jobban hallja, hogy mit mondunk" olyan is volt, amikor én elkezdtem ugyanazt játszani mint ő

Nagyon hamar abba hagyta.

2011. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ez igazi csemege lenne. Én imádok hülyét csinálni az ilyen emberekből. Úgy tennék, mint aki nem veszi észre őket, kivinnék a kertbe egy magnót és olyan hangerővel játszanám V. Laky számait, hogy csak akkor hallja meg, ha tényleg hallgatózik.

http://www.youtube.com/watch?v=HD5mv8OtE6w

Aztán hangosan beszélgetnék a kertben arról, hogy mekkorát szartam előző este, micsoda méretes volt a kolbász, azzal egyesek milyen jól lakhatnának köret nélkül is. Aztán felidézném az előző hétvégi orgiát, hogy milyen jókat keféltünk álarcban egy csomó ismeretlennel, már alig várjuk, azt, amikor mi vagyunk sorosak és mi rendezzük az aktuális "Eyes wide shut" partit.

Meg jól lehetne hülyeségeket, rémhíreket terjeszteni: hallottad, hogy a holnapi szél tyúkpestist fog hozni felénk? Azért is mondták be a hírekben, hogy nem lesz szabad kimenni a kertbe és még az ablakokat sem szabad kinyitni.

Meg ilyenek: csomó pajzán, ordenáré és rémisztő szöveget kell úgy "észrevétlen" eleregetni, meg hangosakat fingani.

Hidd el, elmegy a kedvük és a kisunokát is eltiltják a kaputoktól.

:)))

2011. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

huu, Lebemann, én is imádom így megbotránkoztatni az efféle suttyókat :)

barátnőméknek van Balatonon nyaralójuk, ott is ilyesmi idióta prolik a szomszédok.

múltkor lenn voltunk 4en. na, ne tudd meg, volt ott az enyigi cigányoktól kezdve a skinheadekig szó mindenkiről. "őket akartuk meghívni az esti buliba" :)

beszélgettünk orgiáról, fegyverekről, gyilkosságról :)


kussoltak egész hétvégén :)

2011. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!