Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyesek miért hazaárulózzák...

Egyesek miért hazaárulózzák azokat, akik el akarnak menni Magyarországról, jobban akarnak élni, és nem ilyen primitív emberek között akarnak élni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert ez egyszerűbb, mint bevallani, hogy pont az olyanok miatt mennek el, mint ők.
2011. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azokat tartom annak, akik azt a kicsit sem becsülik, amit azért mégiscsak ettől az országtól kaptak.
2011. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Én nem hazaárulózom le őket, sőt. Szerintem nagyon is jól teszik. Aki teheti, beszél nyelveket, keresett a szakmája külföldön, menjen.

Hazafiság a mai világban nem kifizetődő, főleg ha egy ilyen korrupt, önsajnáló, széthúzó országról van szó.

2011. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Én nem hazaárulózom le őket, sőt. Szerintem nagyon is jól teszik. Aki teheti, beszél nyelveket, keresett a szakmája külföldön, menjen.

Hazafiság a mai világban nem kifizetődő, főleg ha egy ilyen korrupt, önsajnáló, széthúzó országról van szó."


Egyetértek.

2011. szept. 8. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit akar az élettől és ha épp egy jobb életet akar teremteni magának, akkor természetes, hogy nyugatra vándorol. És jó lenne, ha mások nem ütnék bele mindenbe az orrukat, nem értem mi köze van x-nek y dolgához, ez esetben, hogy y miért költözik el... Aki elmegy nem hazaáruló. A hazaáruló az, aki letagadja a származását, letagadja a hazáját és minden egyebet. Az hazaáruló. De ,hogy valakit elítéljünk, mert jobb életre vágyik, az viszont felháborító.
2011. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
"Áldjon vagy verjen sors keze, itt élned, halnod kell"
2011. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Menjen, ha menni akar, attól még nem hazaáruló. De ha az első rossz szót szólja odakint a hazájáról, onnantól kezdve az, és nem is kicsit.
2013. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a hazaáruló, aki az élhetetlen körülményektől elmenekül, hanem az, aki az élhetetlen körülményeket előidézi! Ennyi.
2013. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, utolsó, hogy Orbán, avagy Gyurcsány tehet az élhetetlen körülményekről, akkor részben van igazad. Mert az ingyenélők is tehetnek róla, a mindennapi (mert nem csak a politikusok lopnak) korrupció is tehet róla, és mindenekelőtt az a liberális felfogás tehet róla, ami az elbutította az embereket, felforgatta az erkölcsi normákat és elherdálta az ország vagyonát.
2013. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok és Veled értek egyet 9-es. Én nem nevesíteném, szerintem sem egy-két ember vétke. Ezek mind afféle "pillangó hatások" eredmnyei.
2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!