Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » (Bővebben lent, mert 2 eset...

(Bővebben lent, mert 2 eset áll fenn. ) Új közösségben vagyok (osztály), de hogyan kezdjek beszélgetést idegenekkel?

Figyelt kérdés

1. Tehát ott állnak többen is szótlanul. Én meg beszélgetni akarok velük, de miről? És hogyan?


2. Az osztályban más emberek meg a semmiről beszélnek. Én hogy tudnék akkor beszélgetni velük?


Mindkettő eset fennáll. Akik beszélgetnek, azok értelmetlen semmiségről beszélgetnek, akik meg nem, azok csendben vannak.


2011. szept. 8. 21:00
 1/1 anonim válasza:
Egyszerűen oda mész az adott személyhez aki szimpatikus neked bemutatkozol neki és megkérdezed hova valósi , mi a hobbija, esetleg egy kedvenc előadó/együttes nevét felhozod és ha azzal kapcsolatban tudsz érdekességet mondani akkor már van is egy téma! :) Másrészt mi az hogy a ''semmiről beszélgetnek'' ezt hogy érted ?:D
2011. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!