Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha dolgozni szeretn...

Mit tegyek ha dolgozni szeretnék, de nem szeretek közösségben dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy ha elmegyek egy munkahelyre,akkor félek a kollégáktól és a főnöktől.Félek hogy mit gondolnak rólam és úgy érzem hogy nem azért vagyok ott hogy beszélgessek és ismerkedjek velük vagy "jópofizzak" hanem azért hogy dolgozzak.Folyton megfelelni vágyásom van de nincs bennem az hogy új kollégák,meg akarom ismerni őket azért hogy "teljen az idő".Próbáltam már de mindig kibeszéltek és nem nyitottak felém.Sokat csalódtam az emberekben és nem szeretek idegenek felé közeledni.A hozzám közeli emberekkel jól elvagyok.Milyen munkát kéne végeznem ilyen esetben?Mi a baj velem?
2011. máj. 8. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Könyvtáros az elég magányos munka?
2011. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj olyan helyre ahol teljesítmény bérbe kell dolgozni.Ott úgy is mindenki a munkával van elfoglalva,nincs idő dumálgatni,jópofizni.
2011. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nem kívánságműsor... Milyen végzettséged van?
2011. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Menj postásnak.
2011. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyél egyéni vállalkozó, vagy menj el ruhaboltba dolgozni, ott általában egyszerre egy eladó van.
2011. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg változni egy kicsit, mert ez sajnos tényleg nem kívánságműsor. Persze nem mindegy, milyen végzettséged van, de általában nem te válogatsz a munkák között, hanem örülsz, ha kapsz munkát. Ha a végzettségednek megfelelő munkát kapsz, akkor meg még nagyobb az öröm. :)
2011. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát hallod nem semmi, és pszichológuson nem gondolkodtál még ? nekem vadnak tűnik nagyon, amit leírtál, de ettől függetlenül nyilván vannak olyan munkák, ahol nagyjából egyedül lehetsz

kérdés, hogy érdemes-e megerősíteni benned ezt a problémát vag yinkább szembesülnöd kellene vele és megoldani a helyzetet

2011. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Utolsónak üzenem hogy vannak olyan emberek akik dolgozni szeretnének és nem traccsolni és másokat kibeszélni mennek egy munkahelyre,inkább azoknak az embereknek kellene pszichologus aki nem a munkával hanem a másik ember kibeszélésével van elfoglalva!



.Félek hogy mit gondolnak rólam és úgy érzem hogy nem azért vagyok ott hogy beszélgessek és ismerkedjek velük vagy "jópofizzak" hanem azért hogy dolgozzak.Folyton megfelelni vágyásom van de nincs bennem az hogy új kollégák,meg akarom ismerni őket azért hogy "teljen az idő"



Egyébként én is ugyanezt érzem kérdező és én is így gondolkodom ahogy te és ezzel semmi baj nincs!Ez így lenne rendjén hogy csak teszed a dolgodat és dolgozól és nem a másikat kipofázod!Én egyet javaslok neked,tanuljál meg valamilyen nyelvet mondjuk németül és menjél ki oda,mert ott teljessen más a munka morál,ott az emberek nem az emberek dolgoznak és teszik a dolgukat és van egy két hely ahol külön benne van a szerződésben hogy a pletykázás miatt kirugás jár!!!!Amerikában a munka társadnak még azt sem mondhatod hogy milyen szép a szemed,az emberek ott nem egymással vannak elfoglalva hanem a munkával!

Tehát kérdező nem búslakodj,elöbb utobb találsz egy ilyen helyet és az utolsó hozzászolóhoz hasonló embereket kerüld!

2011. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálatos tény,hogy a barátait az ember maga választja,a munkatársit ,sajna nem.Sajnálnivaló az is,hogy a pichológust (pszihológust) némelyek valamiféle félistennek tekintik. NEM azok.Vannak érzékeny lelkületű emberek,mint pl. te is meg én is,és vannak nmagyon pofátlanok,és akettő között sok más. Olvastam egy jó tanácsot talán könnyít: Bárhova kerülsz mindig adj magadnak idöt,hogy megismerd munkatársaidat,és nekik is adj időt,hogy ök megismerjenek téged.
2011. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket mindenkinek.Igazság szerint úgy alakult az életem hogy sajnos nem tudtam tanulni a gimi után,családi okok miatt(alkoholista apa miatt elég mély lelki állapotban voltam amíg velünk volt,és utána is,máig is)hanem dolgoznom kellett(volna),mert hát anyámékkal és a párommal élek.Amikor találtam munkát dolgoztam,de ha nem bírtam tovább lelkileg vagy szellemileg akkor eljöttem onnan.Persze lehetnék kitartóbb ilyen téren,de ha már rámegy az egészségem az nem jó.Igen ilyen érzékeny lelkű vagyok,erről valószínüleg tehet az eddigi "szuper" életem és a benne lévő hiányosságok...igaz barátok hiánya akik nem hagynak el és nem vernek át és anyám szeretetének hiánya.Ő olyan aki nem tudja kimutatni az érzéseit de ha baja van velem azt ki tudja mutatni.Hideg velem,és valahol meg is értem mert lassan másfél éve nem találok munkát..de ha megértene akkor nem ítélne el ennyire.A párom az egyetlen aki kitart mellettem és ezt köszönöm is neki!!!De igen próbáltam abban az időben a pszichológust de nem sokra mentem vele,értelmesebbnek láttam ha próbálom magam megoldani ezeket a dolgokat...Egyébként 24 éves lány vagyok és egyenlőre csak érettségim van.Szép Napot!
2011. máj. 18. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!