Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit NEM szeretsz Magyarországban?

Mit NEM szeretsz Magyarországban?

Figyelt kérdés

Engem a magyar emberek hozzáállása és mentalitása irritál a legjobban, (persze nem mindenki ilyen, de ez kifejezetten jellemző ránk, magyarokra), tudjátok ez a pesszimista hozzáállás, meg ez az örökös magát sajnáltatás. Engem nagyon zavart pl, hogy hónapokig csak a vörösiszapról volt szó a tv-ben, sőt még most is néha szó esik róla. Felfogtam a dolgot és nagyon sajnálom őket, de ettől vannak sokkal nagyobb katasztrófák, mégis ha itthon történik valami, teszem azt túl sok eső esik, akkor mindjárt nyávog a fél ország :S


Légyszí csak a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!


2011. szept. 10. 14:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Én azt nem szeretem, hogy a benne élő emberek idióta kérdéseket tesznek fel azért, hogy elmondhassák a véleményüket, kritizálják az egész országot és folyamatosan sírnak, ahelyett, hogy megpróbálnának elsőnek a saját hozzáállásukon változtatni pl: nem mindig a hibákat keresik és/vagy látják...
2011. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom listaszerűen összeszedni, amit nem szeretek az országban:

- korrupció

- magyar birka (ez a bedőlünk minden ígéretnek hozzáállás, holott tudjuk, hogy jobb nem, csak rosszabb lehet)

- politikusok (hadd ne részletezzem, hogy az ország vezetése Európa szégyene)

- az általad említett pesszimista hozzáállás

- magyar utak színvonala

- amire nem kell, arra mindig van (800 milliós nemzeti konzultáció, 200 ezres iPad minden képviselőnek, több 10 milliós luxusautók), amire meg kéne (béremelés) arra nincs

- folyamatosan csökkenő reálbérek (ugye az ár nő, a bér marad)

- bolhából elefántot csináló média

- tönkrevágott ipar és mezőgazdaság, ami nélkül az ország sosem fog talpra állni (és nem a beáradó multi gyárakról beszélek)

2011. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%

CSAK A FIDESZ!


(úgy látszik mégsem...)

2011. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Adórendszer,bürokrácia.
2011. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
úgy látom születnek normális válaszok is, köszönöm :)
2011. szept. 10. 15:17
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
itt lassan már semmi sem a mienk:(
2011. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
hőbörgés, igénytelenség, ostobaság, elmaradottság, tétlenség. és főleg, hogy ezt adják át egymásnak a nemzedékek.
2011. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség tohonyasága és tehetetlensége.
2011. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:26

Igen, sajnos igazad van... persze nem mindenkire, én nem is szoktam általánosítani, de ezek is kifejezetten jellemzőek

2011. szept. 10. 15:33
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Az összetartás hiányát, azt,h az emberek nagy része bunkó, primitív, a szemetes utcákat, a mérhetetlen irigységet és rosszindulatot, ami az emberekben, de még tudnám sorolnom. Kíváncsi vagyok, mikor jönnek a nagymagyarok leírni,h Magyarországon minden szép és jó:)
2011. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!