Szeretsz magyar lenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem különösebben..de lehetne rosszabb is ...
2011. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom, svéd, olasz, argentin, stb. még nem voltam. De az biztos, hogy jobb, mint szomáliainak vagy iráninak lenni.
2011. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez azért van, mert nekem magyarnak lenni nem egyenlő azzal, mint magyar állampolgárnak lenni. Magyarnak lenni több ennél.
2011. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

Volt már pár ilyen kérdés, de azért válaszolok :)

Nem, nem szeretek magyar lenni, az felmenőim többsége német, de én itt születtem, mindig is elvágytam innen, és úgy néz ki,h lassan sikerül is kiköltözni máshova. Ez ország egyre jobban süllyed, lemarad még a környező országoktól is. Nehéz megélni, sok a bunkó ember, szemét van, kosz van stb. Akinek van egy kis esze, és nem akar egy balkáni országban élni, ahol lakosság nagy része primitív és szűklátókörű. És most hogy jöhetnek a turbómagyarok fröcsögni és megmagyarázni,h ez nem így van, a magyarok mindenben a legjobbak, csak a csúnya és gonosz törökoroszzsidókomcsik miatt lett egy szemétdomb ez az ország :DD

2011. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

16:10

Van ráció abban, amit mondasz, érvekkel nem is tudok ellenkezni. Csak azt tudom mondani, hogy bármilyenek is azok a jobb, külföldi országok, én ott nem tudnék boldog lenni.

2011. aug. 21. 16:15
 6/20 anonim ***** válasza:
amm meg miylen ország az ahol a nóta tv-n a cigány mulatós megy .. mi magyarok vagyunk, és nem...
2011. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Persze (:

... Mármint, ha úgy általánosságban kivesszük a dologból a jelenlegi helyzetet/politikát.


Ez a hazám, a kultúrám, a nyelvünket is szeretem... Szóval egy egészséges patriotizmus azért jellemez.

Nyilván, ha brit lennék, az az ország lenne a mindenem.

De így, ha majd el is sodor a sors valahova külföldre (nem szeretném, de...), mindig is csak egy bevándorló leszek ott, semmi több...

2011. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek.
2011. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem választhattam nemzetiséget,ezzel kell megelégednem.

Inkább azon gondolkozok többet,hogy szeretek-e magyarként Szerbiában élni..

2011. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Szeretek.


Az antimagyaroknak meg üzenném, hogy el lehet takarodni nyugatra. Nincs szükségünk ilyen nemzetromboló és rossz erkölcsű ,,emberekre".

2011. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!