Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyek azok a tulajdonságok,...

Melyek azok a tulajdonságok, okok ami miatt nem kedvelhetik munkatársak a másikat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Pl. azért, mert érdekli őt, hogy miért nem kedvelik. Ez komoly.
2011. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem leginkább a nagyzolás és a beképzeltség. amikor egyenrangúak a munkatársak, egy pozícióban dolgoznak, és az egyik mégis azt hiszi, hogy főnöke a másiknak.
2011. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fölényeskedés, mindent jobban tudok-hozzáállás, személyeskedés, jópofizás.. bármi, ami taszít egy emberben alapból.
2011. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok van sztem :)


-amikor a másik munkatársnál sokkal többet és jobban dolgozunk, de mindig az kapja a fizetésemelést, a jobb munkát, a bónuszt, a több dicséretet, mert rokona/ismerőse vmelyik fejesnek vagy vmi nagyobb szinten levő emberrel kavar

-amikor vki ok nélkül szemétkedik

-pszichopata, uralkodási mániás

-amikor ilyen-olyan okok miatt nem hagyják a másikat dolgozni vagy a munkakörülményeket teszik borzalmassá (folyton cseverészni akarnak-főleg ha túl személyes témákról-, hangosan telefonálnak-hisztiznek stb., gyerekes dolgokat csinálnak-másik hajigálása papírgalacsinnal stb.-, büdös kaját esznek, túl sokat szellentenek, hangosan hallgatnak zenét vagy játszanak pityegőd szgépes játékot a gépen) és ez vica versa is, a másik fél meg azt nem érti, miért nem tudja a másik elfogadni, hogy ő ilyen, miért kapja fel annyira a vizet stb.

-más politikai nézetek

-egyéb személyes sérelem, főleg ha már korábbról is ismerik egymást

-kböző életvitel, stílus

2011. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lusta, vagy ápolatlan (büdi)
2011. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akiket én nem kedveltem, azokat a következő okok miatt nem kedveltem:

- állandóan kibeszélt másokat, de szemtől szembe mindenkivel mézesmázos volt.

- enyves volt a keze (pl. lopott a cigimből, megitta az üdítőmet kérdés nélkül, elcsórta a tollamat - ez tuti szándékos volt, mert előtte dicsérgette, hogy milyen szép, neki is ilyen kell, rá akart venni, hogy cseréljek vele, vagy egyszerűen adjam neki, aztán egyszer kint felejtettem a pulton, másnap megláttam nála, és letagadta, azt mondta, a testvérétől kapta).

- büdös volt: már reggel kegyetlen testszaggal jött be, büdös volt a szája is, ja, és ha hátramentünk, állandóan levette a cipőjét, és lengette a büdös lábát.

- mindent jobban tudó ember: a munkavégzés folyamatától teljesen függetlenül mindent jobban tudott. Olyan dolgokat is, amikről gőze nem volt, akkor is, ha nyilvánvaló volt, hogy senki nem kíváncsi a véleményére.

2011. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Softness ***** válasza:
engem pl. kirugtak a munkahelyemrol, mert a munkatarsak a nyakamba akartak aggatni a sajat munkajukat is es en nem hagytam magam, es azt mondta valamelyik a fonoknek hogy mondtam rola valami rosszat, ha nem nyalod a segguket eleg rossz indulatuak tudnak lenni
2011. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!