Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis hogyan utasítsam el?

Mégis hogyan utasítsam el?

Figyelt kérdés

Sok-sok ember ír facebookon, hogy mennyire rég látott, meg jó lenne beszélni, de én átlátok a szitán, ők is kijönnének külföldre, és a szállás miatt kuncsorognak. Legfőképp olyanok, akivel egy osztályba jártunk, de kb 10 szót nem beszéltünk. Hogyan koptassam le őket?


Jó ismerősöknek természetesen adok szállást, de ilyeneknek nem. Hogyan koptassam le őket?


2011. szept. 11. 16:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Miért nem beszélsz velük őszintén?

Mond meg nekik ,hogy át látsz a szitán.

2011. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy mit mondhatnék

de ez a szitás dolog jól hangzik

még várok hasonlókat!

2011. szept. 11. 16:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek a facebookhoz, de azt tudom, hogy le tudod tiltani őket. Ha suliban nem voltatok jóban, most minek beszélgetnél velük? Többé ne tudjanak elérni, oszt kész.
2011. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányom őszintén megírja, hogy ne haragudj, nem jelölök be mindenkit, akit kicsit ismerek. Ennyi. Aztán, ha haragszik, az az ő baja.
2011. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tedd ki állapotodnak:

Vannak erre jó hotelek, az én szállásom nem az, ne is kérd.

2011. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen őszintén. Ahogy nekünk is megírtad. Az ilyeneknek kíváncsi vagy a véleményére, akik csak érdekből próbálkoznak? Én tuti megírnám, " Ne haragudj jóban voltunk a suliban? Nem, miért akarsz ismerni? " Én anno kiírtam a magamról részbe, hogy csak az jelölgessen be, aki az utcán más esetben nem megy el mellettem. " Másik megoldás, ha nem akarod megbántani őket, visszaigazolom, és utána törlöm. Kiírhatod azt is, hogy ÉRDEKBARÁTOKRA NINCS SZÜKSÉGEM. Üdv:
2011. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak gyanakvó vagy? Vagy konkrétan álltak már elö ilyen kérésekkel? Csak mert én is jelöltem már be régi kolis szobatársat, ezer éve nem látott ismeröst, aki azóta kinn él valahol és nemhogy az nem jutott eszembe, hogy elszállásoltassam magam, de még csak meglátogatni sem szerettem volna. Szimplán akkor bukkantam rá facen.
2011. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

kicsit trágárabb kommenteket is írhattok, ide kicsillagozva :)


szeretném elküldeni őket, hogy tudják, hogy hol a helyük :)

valami frappáns, vicces vagy nagyon komoly beszólást tudtok esetleg?

előre is kösz

2011. szept. 11. 17:07
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha külföldön akarsz egy állást

Szerezned kell egy szállást

de vannak erre jó hotelek

az én lakásom nem a tied

;)

2011. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én ha nem akarok valakivel beszélgetni,egyszerűen nem válaszolok

ha látod hogy megint rád írt,egyszerüen csak ne válaszolj.

tegyél úgy mintha csak belépve hagytad volna azt cső

2011. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!