Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én személy szerint utálom a...

Én személy szerint utálom a focit. Akkor nem is vagyok férfi?

Figyelt kérdés

Többen azt mondják hogy az nem is igazi férfi aki utálja a focit. Hát én utálom. Mind nézni, mind csinálni. Egy két sport van amit megtudok nézni, ilyen pl az ökölvívás, meg harcművészet de ez sztem az animék miatt van. Most akkor valóban nem vagyok igazi férfi?


21f


2011. szept. 11. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a focinak a férfiassághoz? Ez hülyeség... Férfi vagy..:)
2011. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Van pár cimborám, aki nem szereti a focit, de attól még férfiak. A férfiasságot nem a foci szeretete határozza meg.
2011. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a harcművészet sokkal férfiasabb
2011. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon "egyszerű" lélek, aki ilyet mond rólad, hogy ezért nem vagy férfiember...

Az én apám se szereti a focit, meg úgy általában nem érdekli a sport, bár, az Olimpiát figyelemmel kíséri.

Egyébként több olyan férfit ismerek, akit nem érdekel a foci.

2011. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a harcművészet tényleg férfiasabb!
2011. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ava87 ***** válasza:
100%

Ha te ezek alapján megkérdőjelezed a saját férfiasságod... Nem attól férfi egy férfi, hogy szereti a focit. A férjem sem néz focit, de hidd el, eléggé férfi :)

Ez olyan, mint amikor azzal jönnek, hogy az nem nő, aki sört iszik. Nos, én szeretem a sört, és nőnek érzem magam, annak is nézek ki :)

2011. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Izlések és pofonok!
2011. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 chewbaccaa válasza:
81%
Rühellem a focit.. egy unalmas szar sportnak tartom mégis férfi vagyok :D kérdezzétek a barátnőmet
2011. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Így 7 év után válaszolni,azért fura lesz, de sebaj:D

Sokkal nagyobb férfi szerintem az, aki messze elkerüli a focit. Személy szerint amikor megtudom valakiről, hogy szereti, ökölbe szorul a kezem. Gyűlölöm,rühellem a focit,annak a hírét,azt is, aki szereti. Meg lehet kövezni,lepontozást is vállalom, de okom is van erre.

Az "igazi férfi" az csak sztereotípia. Valaki azért igazi férfizik,mert hegesztő,van,aki mert kőműves stb stb. A sport az nem más mint szabadidő és szórakozás. Harcművészetet énis űztem, de ahogy a nevében benne van, a harcművészet és a sport nem ugyan az,sőt,messze van attól. Egy aikido-t nehéz lenne sportnak nevezni. Az nem játék.

Lényeg az,hogy tartsd magad akkor férfinak, ha farok van a lábad között. És ne akkor,ha szereted a világ degenerációját..

2018. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!