Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok panaszt tenni...

Hogyan tudok panaszt tenni egy üzlet ellen, ahol már nagyon sok atrocitás volt velem szemben?

Figyelt kérdés
Megnéztem a fogyasztóvédelem honlapját, de ott csak ügyfélkapun át lehet bejelentést tenni...
2011. szept. 12. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Írd meg ide:

[link]

2011. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A posta elviszi nekik a levelet.
2011. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd el a panaszkönyvet. Kötelesek tartani a boltban és a hatóságok bármikor ellenőrizhetik. Más kérdés, hogy tesznek-e valamit. Nekem a Tesco-nál bevált !
2011. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként miért ért sok atrocitás? Egy átlagember már kevés atrocitás után se megy vissza egy üzletbe soha többé.
2011. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak mert olyan jó ruhák vannak ott :) és jó árban...

Olyan atrocitások értek, h pl. beszólt az egyik eladó, hogy amit megnéztem ruha, az nem úgy volt összehajtva. De rendesen, alpári stílusban mondta "nem úgy volt az összehajtva".....

2011. szept. 15. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

És ezzel mit kezdjen a fogyasztóvédelmi hivatal? Ezzel semmilyen jogszagbájt nem sértett meg a boltos.


Mért nem véded meg magadat?

2011. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Annak az üzletnek van biztosan egy központja? Vagy ha csak az Ügyfélkapun keresztül tudsz panasz tenni a Fogyasztóvédelmi Hatóságnak regisztrálj be. Vagy írja postai levelet a Fogy.Védelmi Hatóság címére. Egyébként az nem válasz, hogy védd meg magad, mivel az eladó van a vevőért és nem pedig fordítva. Én sem (mi sem) viselkedhetünk úgy a munkahelyen az ügyfelekkel mint akit a f.-ből rángattunk ki. Nem? Neki pedig az a dolga, hogy összehajtogassa a ruhákat. Vagy minek van ott?
2012. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!