Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az elet del olaszorszag...

Milyen az elet del olaszorszagban?

Figyelt kérdés
pontositok, milyenek az emberek,tenyleg olyan tradicionalisan elnek ahogy regen? egy ismerosom mondta hogy ott nem kimondottan a penz szamit, es nagyon nehez megszerezni egy olasz not felesegnek.
2011. szept. 13. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol a pénz számít. Dél-olaszországban kevés munkahely van, így rákényszerülnek a halászatra, a gyümölcstermelésre, sokan kávézót, vagy pizzériát üzemeltetnek, de nincsenek nagy gyárak, nincs egyetlen pláza, nincs Auchan, nincs gyorsétterem, éppen ezért ha valakinek munkája van, azt megbecsüli. A nők, hát igen.. nincs műköröm, sem festett szőke haj, nem néznek ki k.urvának és nem is viselkednek úgy. Egy dél-olasz nőt nemcsak feleségnek megszerezni nehéz, nem nagyon ismerkednek.
2011. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
...nekem ezt egy olasz ismeros mondta hogy nem kimondottan a penz szamit, mint pl. eszak olaszorszagban, vagy magyarorszagon, egy olyan ember velemenye is erdekelne aki hoszabb idot toltott ott, persze nem ket harom hetre gondolok...es az erdekelne meg a nokre visszaterve, hogy ott jobban lehet rendes feleseget talalni, aki nem azt nezi hogy milyen autod van, mint pl magyarorszagon.Termeszetesen az infot egy Napolyban elo barattol kaptam,de kivancsi lennek magyr szemmel mit mond valaki az ottani eletrol!!! Turistakent jartam ott, de 1 het a felderiteshez keves....
2011. szept. 13. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!