Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy jó színdarabot...

Ajánlanátok egy jó színdarabot Budapesten?

Figyelt kérdés

Valami könnyedebb darabra gondoltam (de nem feltétlenül komédia), de sajnos nem gyakran járok színházba, így nem tudom, hogy éppen mi közül lehet választani.

Még annyi, hogy kb 5000 forintot szánnék egy jegyre.

Köszönöm előre is!


2010. nov. 5. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben szereted a zenés darabokat, tudom ajánlani a Centrál Színházban az Avenue Q-t, és az Ájlávjú-t. Ebben a színházban még nagyon sok jó darabot játszanak (nem csak zenés), én egyelőre ezeket láttam, nagyonnagyon jók :)
2010. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az Avenue Q a leírás és a youtube videók alapján nem nagyon nyerte el a tetszésemet, viszont a Centrál Színház repertoárjából fogok választani :)
2010. nov. 8. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Na igen, emlékszem, hogy én is elég furának tartottam a leírások alapján, de pozitív csalódás volt, idióta darab, de nagyon jó. :D De persze még rengeteg szuper darab közül tudsz választani :)))
2010. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megint én. :D Ma megnéztem az Ájlávjút. Továbbra is nagyon ajánlom. :D:D
2010. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!