Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor jöttél rá mit szeretnél...

Mikor jöttél rá mit szeretnél kezdeni az életeddel? Mikor alakult ki valami konkrét jövőképed?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, úgy érzem most "értem be". Boldognak kéne lennem, hogy legalább már tudom mit szeretnék, ennek ellenére szomorú vagyok, mert úgymond a 0án vagyok, vagy még az alatt, mert még semmit sem értem el. És ez felett nem lehet szemethunyni, főleg hogy ha az ember ezt gyakran visszahallja.
2011. szept. 14. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok semmi konkrétat kezdeni vele, ami épp eszembe jut, azt csinálom, és jól érzem magam. Pont nem érdekel hogy a társadalom azt várná el, hogy azt csináljam amit mindenki más.
2011. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2011. szept. 14. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
A középiskola utolsó évében és azután, hogy befejeztem. Akkor ébredtem fel, s jöttem rá, hogy teljesen átprogramozták az agyam.
2011. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 múltam.
2011. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ember tervez, Isten végez! Én nem tervezgetek már, úgyse úgy sülnek el a dolgok, ahogy akarod, 2-3 napnál tovább nem érdemes tervezgetni. Én is tök máshol kötöttem ki, mint ahol akartam, mondjuk egyáltalán nem rossz helyen, de máshol.


Ahogy lesz, úgy lesz!

24/F

2011. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bitangbigtank ***** válasza:
Azért nem ártanak a hosszabb tervek sem, persze nem mérnöki pontosságal elrendezve..
2011. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!