Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek még igazi gothok/gruf...

Léteznek még igazi gothok/grufftik? Vagy egyáltalán minek hívjam az ilyen embert?

Figyelt kérdés

Olyan emberek, akiket mások lelke érdekel, és nem keresnek kifogásokat arra, hogy miért is felszínesek, hanem tesznek ellene. Akiknek fontos a jellemük fejlődése, saját belső és konvencionális gátaik leküzdése, valamint képesek közvetett értékek felfogására, tehát értelmesek és érzelmesek is egyszerre.


Tudom mindenkinél egyéni a mérce, és valószínűleg magasra teszem, de nem engedek belőle.

Kezdem unni hogy a közhelyek mögött csak színészek vannak, mert a valódi egyéniség manapság olyan tulajdonság, amit birtokolni bitorlás, vagy közösség elleni bűn.


2011. szept. 14. 20:34
 1/2 MolotovPunk ***** válasza:
Vannak,de nem sokan.Keress utána.
2011. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gruftik szerintem kihaltak, a goth alatt meg manapság sajna már csak a siralmas "goth" metálosokat értik.

De szerintem is van még egy kevés olyan ember, mint amilyet te keresel, bár nem akarok olyan beképzelt lenni, hogy azt mondjam, én is az vagyok. Mindenesetre én is sok helyen kerestem olyanokat, akik megfelelnek ilyen téren az elvárásaimnak, de eddig sikertelenül...

2011. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!