Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kéne megoldani ezt a...

Hogyan kéne megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek (S) van egy barátja (L).Nos L-re valamiért rá szállt egyik osztálytársunk(T) aki roma.Csak,hogy szépen fogalmazzak... T azt állítja,hogy L beszólogatott a bátyjának,ezért felakassza,megöli,agyon veri...

Tegnap egész nap ezt hajtotta,S már nagyon ideges volt,sírt dühében.:SS

Próbáltam T-vel normálisan beszélni,hogy miért akarja S barátját megverni...erre az volt a válasza,hogy "Mert nem engedem,hogy bárki is megcsókolja.Bármilyen barátja lesz,lehet nagy,magas,izmos mindegyiket szétverem."

Nekem ebből az jött le,hogy ha nem lehet az övé akkor senkié se legyen... ezért akarja bántani L-t. ://

Tegnapra volt ígérve a nagy "verés".L 4 órakor jött a busszal,T azt hajtotta,hogy addigra ott várja majd.Kimentünk S-el a buszmegállóba.S kihívta a bátyját,a bátyja meg hívta az egyik verekedős,kigyúrt haverját.Megjelent még egy testesebb ismerősünk,megállt beszélgetni,aztán úgy gondolta,hogy ott marad,hogy ha esetleg kosz van akkor közbe tudjon szólni.

A nagy verésből annyi lett,hogy T meglátta az ismerősünket,már lehajtotta a fejét és az út másik oldalában szépen elsétált.Amint meglátta S bátyját és annak haverját,elég szaporák lettek a léptei...

Ma meg közölte velünk,hogy ha mi hívjuk a családunkat (!) akkor ő is fogja...bár ez várható volt...

Hogy kéne a gyereket lekoptatni S-ről és a barátjáról?Mielőtt bárkinek baja esne. :/

Nem értem miért nem lehet S-nek egy normális kapcsolata,mert ő a világon van...


2011. szept. 15. 14:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég zavarosra sikeredett,de remélem,hogy értitek. ://
2011. szept. 15. 14:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy pofont a cigánynak aztán majd befogja a száját... Komolyan! Ha nem ez lesz, sose hagyja abba.
2011. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már nagyon megérdemelne egy alapos verést. ://

S bátyja azt mondta,hogy akárhány gyerekkel jön ki,akár a családjával rosszul jár.Mert T-t mindenképpen laposra verik. ://

Mert milyen már az,hogy fenyegetőzik és még S-t ki is készíti idegileg. :SS

2011. szept. 15. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű :( Nagyon sajnállak titeket, főleg a barátnődet, hogy egy ilyen aljas, alattomos, önző görény akar ráakaszkodni és keresztbe tenni neki...

Én amit tudnék ajálani egyáltalán:

Ha megint bunyóra kerülne a sor, vki menjen oda kamerával (lehetőleg ne vki 40 kilós, mert ha észreveszik, akkor ő lesz az első célpont), és ne ti üssetek először... szval ha dokumentálva van, akkor rohadtul nem tudják azt állítani, hogy jaj, ők, szegények, a rasszista szemetek rájuk támadtak, aztán hazudoznak össze-vissza (ja, és rendőrségi feljelentés!!!). Aztán mindig legyen ott vki, aki viszonylag erősebb, és a segítségére tud sietni bárkinek közületek, akinek nekiesik vki közülük.

Lehet, az sem árthat, ha a barátnőd konkrltan, határozottan, esetleg dühösen közli, hogy sosem lenne képes vele járni.

2011. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez cinkes. Az a gond a gipsykkel, (mert szegények ugye el vannak nyomva és jajjderossz nekik) hogy tényleg képesek összecsődíteni a rokonságot apai ágon 672 taggal, akik valszeg nem riadnak vissza csoportjában rommá verni egy vézna fiút.

Ha nem rendeződne szép szóval, sehogy, én vagy iskolát váltanék - ilyen retardált állattal nem szívesen maradnék egy légtérben - vagy ha megtámadna valaki engem, barátom, nem értem pontosan ebben a történetben kit akarnak megverni, akkor hívnék jó pár ismerőst, akik tudom, hogy akár ölni is hatékonyan tudnának, nemhogy verekedni.

Bár elsődlegesen próbálnék kikerülni a probléma forrásából, mert a rendőrség, az iskolaigazgató, vagy akárki más, úgyse tesz semmit... Mert nem tehetnek, mert "jajj szegény cigányok"...

20L

2011. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan vékony cingár gyerek L,mert már T-t elvileg megverte.De gondolom nem egyedül...

És ha rámennek 20an egy emberre azért az elég kellemetlen. :SSS

Már S nem egyszer megmondta T-nek,hogy köztük soha se lehet semmi.Egy az,hogy az a gyerek undorítóan viselkedik a tanárokkal,állandóan menőzik a semmire,nem tud semmit...és még roma is...

Sőt,tavaly év elején T még összeverekedett S-el.. képes volt egy lányt megütni. :/

2011. szept. 15. 19:25
 7/8 kérdező111 válasza:

sajnos a cigókkal nincs mit tenni, 2 lehetóség van:

1 megvárjátok még megveri a haverod és rendőrség esetleg távol tartási végzés

2 amikor egyedül van a római és senki nem látja be zsákoljátok és valahol elföldelitek...(kis kínzás is belefér)

náluk a szép szó és az és érv nem jön szóba, csak az erőszakos megnyilvánulás...de ha csak megveritek akkor ti kaptok többet a családtól másnap.

2011. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kérdező111 válasza:
amúgy másod állásban humán ügyintézést vállalok, bár iskolás zsebpénzből nem hinném, hogy ki tudnátok fizetni a munkadíjam...
2011. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!