Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktátok látni az őrült...

Szoktátok látni az őrült fazont újpesten?

Figyelt kérdés
Ált újpest központ vonzáskörzetében szokott kóricálni, fel-le száll a közlekedési ezközökön és folyamatosan dumál az emberekhez. Háborús dolgokat, meg legutóbb pár hétig mesélt valami eltűnt fiatal lányokról.
2011. szept. 15. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nem láttam,de érdekes lehet.:)
2011. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt tavaly nyáron, hogy a villamoson egy vékony, magas, ősz borostás öregember durva szavakkal illetett, és magában beszélt. Pedig nem is szóltam hozzá.
2011. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem járok arrafelé, de sajnos, sok hasonlóan zakkant elméjű ember van a városban.

Van, amelyiktől tartok, van, amelyik zavaró, de szerencsére jobbára ártalmatlanokkal találkoztam, akik megmosolyogtattak.

Pár példa:

Egy idősebb pasi pl. a 28-as villamoson / még évekkel ezelőtt / a lábgombásodást ecsetelte.

Egy másik a korpáról. / "A korpa olyan, mint a rüh. Érteeed? Ne vakard! Nem szabad!" / A volt sógoromat traktálta a témával a metrón.

Szintén a metrón egy hasonlóan elborult agyú pasas mászkált fel-alá, és a világvégéről, vallási témákról és a fiatalok bűneiről prédikált. Ráadásul, ugynabban a sorrendben ismételgette a szöveget, mint valami színész, aki a fellépésére gyakorol.

Volt egy idős néni is még régebben, aki meg a kommunistákat szidta különböző járműveken, hogy milyen gazemberek voltak, beszélt a kuláklistákról meg hasonlókról.

Na, nekem ezek jutottak eszembe. Erről egy külön oldalt lehetne nyitni, mert rengeteg ilyen sztori van.

2011. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szintén a metrón egy hasonlóan elborult agyú pasas mászkált fel-alá, és a világvégéről, vallási témákról és a fiatalok bűneiről prédikált. Ráadásul, ugynabban a sorrendben ismételgette a szöveget, mint valami színész, aki a fellépésére gyakorol.


ő lehetett az

2011. szept. 15. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a kadét conbino -s videó főszereplője?
2011. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a közelmúltban vártam egy osztálytársamra a metrónál és odajött hozzám egy szemre bolond középkorú csávó. azt kérdezte:

-kire vársz?

-egy haveromra.

-fiú vagy lány?

-fiú.

-és hány éves?

-16.

-szóval megcsalsz?? hülye k**va!! miit képzelsz??


elég ijesztő volt de később jót nevettem rajta. :DD

2011. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: akkor úgy látszik, a prédikátorunk / akit fentebb említettem / még mindig aktív! Mert, az én sztorim amit leírtam vele kapcsolatosan még valamikor tavasz elején történt.

Te jó ég...De legalább nem unatkozik az utazóközönség!:-)

Utolsó: hirtelen én is frászt kaptam volna, de így utólag már úgy hangzik, mint egy tipikus bolondvicc!:-D

2011. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!