Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Menjek egyedül koncertre...

Menjek egyedül koncertre (könnyűzene) - mármint ismerős nélkül? Ti szoktatok? Érdemes?

Figyelt kérdés
Van egy koncert, ami érdekelne, de nincs kit elhívnom (tesóm nem szereti ezt a zenét, drága a jegy!, közeli barátaim amúgy sincsenek, akik eljönnének velem). Menjek egyedül? Élvezném? Vagy inkább hagyjam ki, és költsem másra azt a 10- 15.000 forintot - mert lenne mire?
2011. okt. 25. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam egyedül járni pl.: színházba. Kultúrában az alternatívot szeretem arra pedig a környezetben senki sem vevő. Ha tényleg érdekel szerintem menj el. Ne arra gondolj, hogy senki sincs veled hanem, hogy meghallgatod a koncertet. Esetleg interneten kereshetnél olyan embert akit szintén érdekel ez a koncert de egyedül menne. Akkor már lenne társaságod.
2011. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek szerintem valami nagyobb cucc, biztos fontos neked. talán ilyen esetben fontolnám meg hogy elmegyek. egyszer voltam egyedül egy koncerten. meghallgattam, haza jöttem.. nem olyan buli mint barátokkal.. de végül is örülök, hogy elmentem. te tudod, hogy élveznéd e..
2011. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En 16 eves vagyok es enis egyedül megyek koncertre(Rammstein) :) Nem kell mindig valaki az ember nyakara :) Hidd el jo lesz egyedül is!
2011. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is arra akarok menni. Szerinted ülőhelyen rossz lenne - úgy hallottam, nem engednek fölállni?
2011. okt. 26. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy Rammstein koncerten nem érdemes ülni.Egy ilyen koncerten tombólni kell.Egyedül meg azért jobb egy ilyen kocertre menni mert sokan vannak mindenki lökdös és figyelni kell arra akivel mész,hogy el ne tünjön :D
2011. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2011. okt. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!