Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem angolul szerelm...

Tudnatok nekem angolul szerelmes sms-eket irni? (magyar forditassal)

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 00:38
 1/6 anonim válasza:

I ,you ,sex,please?-.-"

amugy komolyra véve keress valami szerelmes zenét jó kis idézeteket találhatsz ,meg sok helyre odairják angolul és magyarul is:)

2011. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Roses are red

Facebook is blue

No mutual friends

Who the fuck are you?

2011. szept. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

01:07

XD

2011. szept. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Meeting you was my fate, becoming your friend was my choice, but falling in love with you was without my control


Találkozni veled - ez volt a sorsom, a barátoddá válni - ez a döntésem volt, de szerelembe esni veled - ez az irányításom nélkül zajlott


2. We were given 2 hands to hold. 2 legs to walk. 2 eyes to see & 2 ears to listen. But why only 1 heart? Because the other 1 was given to someone else - we just have to find it


Két kéz adatott nekünk hogy szorítsunk. Két láb hogy járjunk. Két szem hogy lássunk és két fül hogy halljunk. De miért csak egy szív? Azért, mert a másikat egy másik embernek adták - nekünk csak meg kell találnunk ezt a másik embert

2011. szept. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Fuck me i love you : Annyira szeretlek, hiányzol
2011. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátod, kereshetsz ott bátran,

verset biztos találsz előbb-utóbb, párat.


Tudom, sz.ar, de vers. Ja, és csak 7 óra van még.

2011. szept. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!