Ilyenkor mit mondjak?

Figyelt kérdés
Most már kezdem kellemetlenül érezni magam.Ma az egyik osztálytársnőm megkérdezte,hogy van-e jelenleg barátom,erre mondom,hogy még nem is volt,erre bevágja,hogy.te még akkor szűz vagy?úristen!pedig te vagy a legjobb csaj az osztályba,és fura arcot vágott...mert hát ő már nem szűz,erre kiröhögött engem :/ meg akinek mondom(lányoknak),hogy még barátom se volt,nem is csókolóztam még,erre kiröhögnek...és az a legrosszabb,hogy félek az első csóktól,hogy béna leszek :/ és ilyenkor mindig olyan rossz,mert hát...az osztályomban van 18 lány ebből 4 szűz a többi nem...azért durva :/ mit csináljak,ha rosszul érzem magam?15/L
2011. szept. 16. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapból meg sem kellene osztanod másokkal ilyen jellegű információkat. Mi közük hozzá?

És ne érezd magad kellemetlenül. Te vagy a normális, ők az elzüllött tucat.

2011. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy bocs, de ez magánügy.
2011. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lukas óránk volt,akkor ültünk padon,és beszélgettünk :/ és hát égtem,mert nem is csókolóztam,h azt mondtam volna,hogy igen,akkor meg rögtön az lett volna,hogy kivel?
2011. szept. 16. 23:35
 4/16 A kérdező kommentje:
ok :/
2011. szept. 16. 23:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kellett volna mondanod. Ők az idióták, amiért ezt kibeszélik. Igaz, hogy én idősebb vagyok nálad, de soha nem nevesíteném meg egyetlen partneremet sem, ha fogalmazhatok így. El sem mondanám,hogy kivel mikor hogy. Amelyik barátnőmről tudom, azt sem adom tovább, mert ez iszonyú indiszkrét dolog lenne.
2011. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát igen!
2011. szept. 16. 23:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És soha ne érezd kellemetlenül magad emiatt, mert nincs is miért.

Hidd el nekem,hogy ők fogják rohadtul bánni,amiért 15 éves létükre így viselkedtek. Éretlen még ilyenkor az ember a testi kapcsolatra.

2011. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ne érezd magad kellemetlenül, sajnos ma már ez a "menő" hogy 15 évesen r*bancok, már elnézést. Én 22 vagyok és van olyan (szintén 22éves) barátnőm, aki szűz. Na és?! Ez nem olyan amit korhoz kell kötni...Az első csók is olyan, hogy érzi az ember mikor "áll készen", és ennyi. Nem azért kell csinálni mert mások is, és le ne maradjunk...De ahogy az írásodból tűnik, szerencsére te nem is vagy ilyen!:)

Az meg hogy kicsit félsz az első csóktól, szerintem természetes, én legalább is ugyanígy voltam. De nem leszel béna hidd el, csak erre alkalmas párt találj magadnak hozzá:)

2011. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 16. 23:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen vesztettem el a szüzességemet, már egy éve együtt voltam a párommal (jelenleg is együtt vagyunk több mint 4 éve). folyton kérdezgették tőlem is, hogy na? mi a helyzet? Mindenkinek azt válaszoltam magánügy. És annak is tekintettem. Senkinek semmi köze nem volt és nem is lesz hozza. Ez a dolog két emberre tartozik, a páromra és rám. Ha a párom valakinek is kürtőlte volna, nem állok jót magamért...



Egyébként azt gondolom a szüzességből nem kell státusszimbólumot csinálni. Nagydobra verik manapság ezt a dolgot, pedig nem kéne...

Szerintem az a ciki ha valaki 15 évesen NEM szűz, nem az a ciki ha valaki még az. Egy 15 éves gyerek még ne szexeljen az ég áldja meg!!! Nem is értem, merre megy a világ...

Én beolvasnék a röhögő osztálytársaidnak úgy, hogy leszállnának hamar a magas lóról...

Szégyen, komolyan mondom, szégyen...



Majd azzal veszted el a szüzességedet, akit szeretni fogsz, akivel már készen leszel rá, akkor amikor elég érett leszel hozza...normális, ezt így szokták...nem 13-14 évesen kitudja kivel:-S


Az első csóktól ne aggódj nekem 17 évesen volt először, az első csókom a párommal...hát az előtt sosem csókolóztam, de az a csók felejthetetlen, pedig az első volt-pont ezért:)



21-L

2011. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!