Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják azt néhányan...

Miért mondják azt néhányan hogy a bicepszet nem lehet kerekíteni tömeg növelő edzéssel sem? Body-sok hol vagytok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az eszem meg áll.
2011. okt. 13. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem mit értesz kerekítésen, de ha jól sejtem jól mondják nem lehet, mivel az, hogy milyen formája van az izomnak 80% ba genetikán múlik! Izom méretét növelni lehet és minimálisan lehet formálgatni.
2011. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de ezt leírták 10 kérdéssel feljebb is.


"eszem meg áll" = az eszem pedig áll.

amire te gondoltál, az az "eszem megáll!" igekötő + ige egybe!

2011. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ilyen okos vagy miért nem vagy gazdag.Am meg a kerekítésről csak annyit...hogy ha valaki oda teszi magát, az lehetetlen hogy nem lehet formálni a bicepszet,olyan egyszerűen nincs.Szóval vegyétek úgy hogy nem kérdeztem semmit.Én nem , nem tudtam, hanem nem értettem miért állítják sokan.. ez egy baromság, látszik mennyire tudnak gyúrni egyesek, rohadjatok meg.
2011. okt. 14. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:

egy részt, anyád rohadjon meg.

a többi mellékes: izmot lehet növelni, mondjuk kemény edzés és jó étrend kell, de nagyon sokan képesek, szerintem igen komoly sport, az egészségről szól, és elég nehéz.

de az izom növelés nem az izom formáját változtatja meg, rengetegszer le lett már írva.


okos vagyok. és? gyakorlatilag lesz.arom a pénzt. mit érek vele? gyorsabb lesz a késem, jobbak a reflexeim ha sok pénzem van..? nem. akkor nem kell.

2011. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áruld már el nekem, hogy hogy a fenébe változtatod meg az izom eredési és tapadási pontját? Meditálással?
2011. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!