Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy szalagavató?

Hogy zajlik egy szalagavató?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik egy szalagavató?Ha pároddal kell menni? (pasidal,vagy az osztályból? Osztályba csak két fiú van.)

És ha alattam lévő osztályból felkér egy fiú az gáz?Vagy kit kell hozni magaddal?(úgyértem ha most ő 11 én meg 12-es) Rendes normális válaszokat várok.


2011. szept. 17. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem volt ilyen felkéréses dolog. Nálunk így volt röviden: Elmondták a bevezetőszöveget, az osztályoknak feltűzték a szalagokat egyesével, majd "ki mit tud". Persze köztük voltak versek, szünetek, stb. Ide nekünk 2 embert lehetett meghívni, vagy max 3-at, ezek ált. a szülők voltak, meg egy tesó. Utána volt a vacsi, ez nálunk osztályonként máshol volt, étterembe, és ott már csak az oszifő, pár tanár, aki el tudott jönni, na meg a diákok voltak. Itt is volt bevezető, aztán kaja, beszélgetés. Utána mi a 12.esek kibéreltünk egy szórakozóhelyet, és ott buliztunk hajnalig.
2011. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!