Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy szalagavató?

Hogy zajlik egy szalagavató?

Figyelt kérdés

A barátom hívott meg az övére, vendégként (tehát nem én vagyok a párja). Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mik a szokások? Végignézem a táncokat, és? Olvastam valahol, hogy táncolni "kell" azzal, aki meghívott (vagyis a barátommal). Igazából nekem az egész szalagavató-téma ködös. Tudna valaki segíteni, hogy mi hogy zajlik?

Köszönöm szépen:)


2009. okt. 31. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz a nézőtérre, végignézed ahogy bevonulnak, szalagtűzés, táncok. Utána mindenki lemegy a közös helyiségbe, ahol dínom-dánom van. Elv minden osztálynak van asztala, majd rázendít a zenekar és megy a dance éjfélig. Utána meg mindenki átmegy valami szórakozóhelyre. Nálunk így volt.
2009. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ez a dínomdánom rám is vonatkozik igaz? Nem tudok táncolni:( De majd megoldom:D Köszönöm még egyszer.
2009. nov. 1. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak jó szemmel nézni, ha ott ülsz az asztalnál és tömöd a fejed vagy csak iszogatsz, ott aztán tánci-tánci van. Amúgy nem baj az, ha nem tudsz táncolni, csinálod amit a többiek.
2009. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen :) Nem az van tervben, hogy csak üljek:) A barátom se tud táncolni, majd elhülyülünk :)
2009. nov. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!