Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éget az osztálytársnőm,...

Éget az osztálytársnőm, elegem van belőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztálytársamban,ő is belém(persze a úgy csinálunk,mint ha nem is tudnánk egymásról :D) ,erre ma voltunk városba fiú ott volt,köszönt,rám mosolygott,erre az osztálytársnőm beszólt?ne nézzé már,húzz innen,én meg majdnem sírva fakadtam,fiú meg elment :/ áh,el se hiszem.Meg mindenkit leszól,hogy de ronda ez meg az,meg nahát,kis sz*ros,hogy játsza az eszét,erre ő is csak 15,akiknek meg beszólt azok 14 évesek,szóval...ő is sz*ros még...meg mindenkit leszól,de engem ma kiakasztott,hogy xx-nek beszólt :/ erre mondom neki,hogy ne legyél ennyire utálatos,erre elkezdett üvölteni rám üvölteni,hogy lesz*rom,de ilyen férfi hangon és utálatosan :/ elegem van?mit tegyek?
2011. szept. 17. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
szerintem pl rugd pofan.
2011. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
majdnem az volt...áh el se hiszem :/
2011. szept. 17. 23:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

az ilyeneket miért nem veri pofán valaki?


amúgymeg csak azt tudom mondani hogy ne menj a közelébe


amúgy tippelek,gondolom az a tipikus kis tiniribi,aki miniszoknyában és kitömött melltartóban,pertysminkkel és 5 centis magassarkúval jár iskolába és mivel ő már 12 évesen dugott,neki joga van leszólni másokat mert ők hozzá képest "túl tapasztalatlanok"...nem?


nekem is van ilyen osztálytársam,és jól megszívta,mert nincs egy barátja sem ....


13l

2011. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

és te nem tudod azt csinálni? én megmondanám neki hogy na huzz az anyádba te gyp-s pi*csa, de gondolkodás nélkül..

nem értem, ez már nem tom hanyadik ilyen kérdés, hogy az osztálytársam piszkál, na hát neked is van szád, neked is van neted googlizz rá az oltás szóra és akkor vágjál neki vissza, és ha tényleg sokan utálják, még menő is leszel, hogy vissza szóltál neki. Na kész pont.

2011. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:59

jesus christ....

te meg milyen suliba jársz???

2011. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
második:nem nem olyan,fiús lány,le se tudom irni,hogy milyen...még barátja se volt,de utálatos...harmadik válaszoló:ez az oldal arra van,hogy kérdezzünk,úgyhogy kuss!
2011. szept. 18. 00:05
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

harmadik vagyok


őszintén, egy ilyet nem lehet levágni annak a csajnak? vagy csak neten vagy menő?

2011. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
régen barátnőm volt....vagyis ő annak tartja magát,no de mind1.Irtam fiúnak,erre nem válaszol.Irtam fb-n cheten ott se válaszol...
2011. szept. 18. 00:08
 9/16 anonim ***** válasza:
még mindig harmadik vagyok. és a fiúval nem akarjátok felvállalni? csak mert az nagyban lendíthetne a dolgon...
2011. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
00:02 miért nálatok nincs ilyen ? :O
2011. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!