Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kezd már elegem lenni, hogy...

Kezd már elegem lenni, hogy "meleg" vagyok, mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Próbáltam elsöpörni, elfogadni is de valahogy nem megy, mikor már menne, mindig látom a fiú haverjaimat, hogy ők hogyan beszélnek egy lányról... Nekem is bejönnek meg jól meg***nék egy kettőt de mostanába lány iránt nem éreztem semmit... Csak fiúk iránt érzek érzelmeket... Elegem van belőle, fiús vagyok meg minden, de itthon magamba gyakran sírok emiatt, mikor nemlátják mert már elegem van abból, hogy mindig valamelyik haveromba leszek szerelmes és nem egy lányba... És mindig szenvedni kell emiatt... Nagyon elegem van belőle... Egyik barátomnak mondtam el és nem tudom, hogy jó 5let volt e csak kijött belőlem "ittas" állapotban és elpanaszoltam neki... Azt mondta nem fogja elmondani senkinek, de nem tudom jó 5let volt e, emiatt is aggódok kicsit... De leginkább az a zavaró, hogy a fiúk bejönnek nem tudok mit csinálni próbáltam elterelni de mindig az volt, hogy megláttam egy "helyes" fiút és... Ebből van elegem, utána meg az az iszonyatos bűntudat, hogy a többi haverom a csajokról beszélnek én meg titokba fiúkat nézem meg... Ebből van nagyon elegem :( :( Lehet kcisit most önsajnáltatónak tűnik, de már nem tudom mit tegyek, hogy jobb legyen ettől...

Kössz aki elolvasta és lehet van olyan akiből undort váltok ki... Ez van sajnos amibe képtelen vagyok beletörődni, hogy szerelmes leszek fiúba... Ez engem nagyon felkavar, hogy miért pont én...


2011. szept. 25. 19:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
16F
2011. szept. 25. 19:58
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológusra volna szükséged, valahogy meg kellene ezt oldani.
2011. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi az offért az előbb. :)

Szóval: Fogadd el magad így. Mást nem tudsz tenni, változtatni nem tudsz rajta akármennyire is akarsz. Hidd el, lesznek megértő emberek, és ha a mostani "barátaid" emiatt elfordulnak tőled, akkor nem is voltak igazi barátok. Én is egy jó pszichológust tudnék ajálani, ő biztos segít. Szüleid tudják? Mit szólnak hozzá?

2011. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Dehogy tudják, senki sem tudja...
2011. szept. 25. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha apukádnak nem is mondod el, de anyukádnak szerintem mindenképp tudnia kéne. Van egy meleg ismerősöm, az anyukája tudja, apukája nem. 26 éves, és ő is hasonló korban lehetett mint te amikor felismerte, hogy meleg. Abszolút együtt tud élni vele, soha nem volt ebből még problémája.
2011. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja, az kimaradt hogy a srác rohadt jófej, nagyon bírjuk. Rendszeresen jön velünk bulizni, piázni, vagy csak beszélgetni 1-1 esti szalonnasütés alkalmával (húú, nyáron mennyi ilyen volt..). És persze mindannyian (kb. 4-5 fős a baráti körünk) tudjuk, hogy meleg.
2011. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát... az a baj, hogy én magam nem tudom elfogadni... és különcnek érzem magamat, nem tudom, hogy az én barátaim mit szólnának hozzá van aki elfogadná van aki nem úgy érzem én is annak az egynek is azért mondtam el, mert úgy érzem, hogy elfogadna el is fogad mert haverkodik velem ugyanúgy, viszont nem tudom, hogy jó 5let volt e sajnos... Nem szeretném elmondani senkinek...
2011. szept. 25. 20:33
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy ördögi kör. Aligha várhatod el ,hogy elfogadjanak mások, ha magadat sem fogadod el. Viszont ahhoz, hogy el tudd fogadni magad, bíztatás lenne, ha többen elfogadnának, viszont az esélyét sem hagyod meg ennek, ha titok marad.


Elsőre pszichológust javasoltam, de talán szintén hasznos volna, ha leglaább interneten felkeresnél meleg közösségeket, hogy tudj beszélgetni. Nem chatre gondolok, hanem színvonalas fórumokra, ahol nem szexpartnereket keresnek.

2011. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
volt már szex kapcsolatod ? fiúval ? biztos ,hogy más vagy ,vagy csak te magad sem tudod el dönteni? próbáld meg egy lánnyal ! utána fiúval, vagy fordítva és rá érsz utána állást foglalni az érzelmeiddel , nem lehetséges ,hogy csak az új propagandának ,vagy az áldozata? te magad sem akarod elfogadni!!!ez viszont helyes van még remény !!!
2011. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Irány egy pszichodoki. Segíteni fog megtalálni önmagad! Fiatal vagy még, nem tudhatod, mi lesz pár év múlva. Ha valóban homoszexuális vagy, akkor sem történt semmi katasztrófa. :) Ha te elfogadod magad, akkor más is el fog fogadni. Aki meg mégsem, az éretlen és buta.
2011. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!