Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért itélik el az emberek ha...

Miért itélik el az emberek ha egy 25-29év közötti srác 16-18 éves lányra vágyik és most pont nem a szexre gondoltam ha közben ugy alakul akkor oké, de a fö szempont nem az? Akkor miért elitélendö?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 12:37
 1/8 anonim válasza:
Mi a fo szempont?
2011. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy én pl (elkurtam a fiatalságom) dolgoztam.És mostanra ébredtem rá hogy hiányzik és egyilyen fiatal lány társasága vonz maga a fiatalsága és igy én is fiatalabnak érzem magam.
2011. szept. 18. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom! Szerintem ez a korkülönbség ebben az életkorban teljesen elfogadott.


Az már más kérdés, hogy a 16-18 éves lány hogyan viszonyul a kérdéshez, mert ha ő nem akarja, és te mégis nyomulsz(!), akkor az már bűncselekmény is lehet.

2011. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy nyomulok nem is vagyok az a tipus!Csak vágyok rá.
2011. szept. 18. 12:55
 5/8 anonim válasza:

Nemhiszem, hogy elitelendo lenne. Csak nem annyira szokvanyos, mert egy 16-18 eves lany nem erett meg annyira szellemileg, hogy egy 28 eves pasival egyutt legyen tartosan. Arra nem gondoltam azonban, hogy mi van, ha a pasi van meg mindig 18 eves szinten.

Amugy en azt gondolom, hogy sok ertelme azert nincs, mert egy 16-18 eves lanynak meg nem kellene "megallapodnia" egy pasinal, hanem ismerkedni minel tobbet (nem szexrol beszelek). Ha ilyen koran megtalalja a parjat, akkor kesobb neki lesz olyan erzese, hogy elmulasztott elni, es bulizni. De ezt csak en latom igy.

2011. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzá szolásod,bizonyos értelemben igazad van. De én sem ugy gondoltam hogy egyböl full magamhoz láncolni csak barátkozni beszélgetni kirándulni szorakozni.És a végén meg majd ahogy alakul.
2011. szept. 18. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az evvel a probléma, hogy az emberek nem ismerik a szándékaidat, és azt gondolhatják, hogy könnyű prédát akarsz egy kis naiv tinilány személyében, (szóval valóban csak a szexre hajtasz). Hiszen nehéz elhinni, hogy szellemi partnert keresel a 16-18 éves lányokban.

Eleve annyira más világ a kettő.. a tinédzserek problémái és annak, aki már egy jó ideje a "felnőtt világban" boldogul. Én pl. nem tudom elképzelni, hogy a partneremmel arról beszélgessek, melyik a legmenőbb zenekar, vagy mit szólt be neki a Zsuzsi a hátsó padból, hányas lett a matek lecke..

2011. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, már ebben a korban már nem.

Csak annyi a baj ezzel, hogy az ilyen fiúk csak a tőlük jóval fiatalabb lányokat tudják megfűzni, meg csak bennük látják a szépet és a jót. A többi nőt meg nem tudják megfűzni és megtartani sem, mert nem 16-18 éves.

2011. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!