Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mit csinál ezen a (szép)...

Ki mit csinál ezen a (szép) vasárnapi napon?

Figyelt kérdés
Reggeltől estig értem :) kort és nemet is írjatok!
2011. szept. 18. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A barátommal vagyok, másnaposkodunk. Ő mosogat, én szenvedek, mert megjött, aztán megyünk el hozzánk. Nem így terveztük, de ez lett.
2011. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

reggel templomban voltam a kisöcsémmel,most ebédeltem és közben netezek,aztán később tanulni fogok,ha azzal végzek akkor kifestem a körmöm,tv-zek,pihizek ilyesmik:)

18L

2011. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Itthon unatkozom egyedül,most már több napja.... :(
2011. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

tanulok, most meg kikapcsolódásképpen leültem egy kicsit a gép elé, de mindjárt megyek vissza a könyvekhez. később pedig megyek bérletet venni.

19/l

2011. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10.26-kor felkeltem, 11 körül megreggeliztem, vagy 1 óra múlva fogok ebédezni - jelenleg gépezek. Aztán tanulni kellene, annyi a rossz ebben, hogy beteg vagyok. Mindegy, majd megoldom. :) Este nézek egy jó kis filmet Eddie Murphy főszereplésével - Seholország.^^
2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Én egész nap csak sírok mert tegnap szakított velem a párom(ex párom:(
2011. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Reggel vásárlás, MÜPA gyerekeknek előadás, ebéd otthon, kertészkedés, du séta, este tévézés.

36/N

2011. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát mi délelőtt lustálkodtunk a párommal, főzni nem főzök, mert rendelünk majd vmit :) Ő xboxon játszik már egy ideje, én meg letöltöttem a Ringert és azt néztem. Aztán mindjárt takarítok, mert párom megy zenekarpróbára, nekem meg jönnek át a barátnőim borozgatni :) Aztán estére majd kitalálunk vmit ;)
2011. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

7-kor keltünk, párom boltba ment én felhívtam apámat, utána ebédet főztem, rendet raktam, kimostam. Még mosogatnom kell, felsöpörni, felmosni, megint rendet rakni, sütni valamit, majd este lesz és holnap megint mehetek munkába... semmi vidám programot nem tervezek, feltehetően hulla leszek, mire végzek mindennel.

Ma volt az első pihenőnapom 6 nap munka után...

22L

2011. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Felkeltem kilenckor, leültem tanulni. Aztán elmentem anyával az autószerelőhöz, de nem volt elérhető, telefont nem vette fel, úgyhogy eljöttünk, elmentünk a tescoba bevárásolni, aztán tanultam, most gépezek, aztán vissza az irodalomfüzetemhez:)
2011. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!