Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mit csinál ezen a (szép)...

Ki mit csinál ezen a (szép) vasárnapi napon?

Figyelt kérdés
Reggeltől estig értem :) kort és nemet is írjatok!
2011. szept. 18. 12:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja és 15L (12:57)
2011. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én reggel felkeltem, megreggeliztem, majd néztem mesét és neteztem! Utána főztem, most lett kész a pörkölt, de még töltött padlizsánt is akartam csinálni, de ahhoz már nincs kedvem :) Most hajat mosok, megebédelek, és 14 órára jön értem egy haverom és megyünk a Nemzeti vágtára! Este tv-zés lesz azt hiszem, bár attól függ mikor érek haza! És Te mit csinálsz ma?

27L

2011. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Elmentem a barátnőimmel templomba, botlba voltam, most gépezek, lassan tanulok. Este barátommal leszek, remélem megnézünk vmi jó kis filmet, aztán holnap irány a fősuli :))
2011. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hitelintézeti számvitelt, vezetői számvitelt, banktant, hitelbírálatot és menedzsmentet tanulok.


:/


21/L

2011. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, jöhetnek még :) Akiknek nem telik túl kellemesen a napjuk, azoknak küldök egy kis pozitív energiát :) Egyébként én fél 11-kor keltem fel, aztán tévéztem ebédig... utána leültem ide, de most megyek is Üvöltő szeleket nézni :) Utána tanulás, majd este hajat mosok, rendbe szedem magam holnapra. Este majd megnézek valami filmet. Kb. ennyi :)
2011. szept. 18. 13:04
 16/22 anonim ***** válasza:

Felébredtem a barátom mellett, reggeliztunk, szokásos mosagodás, csomagolás, felöltözés, ki a vonathoz és most vonatozok haza, mert holnap vár rám a fősuli. Jövő hét péntek reggel pedig vagy én megyek hozzà vagy ő jön, majd meglàtjuk. :)


19/L

2011. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Főzök egyedül...


30/F

2011. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Reggel esett az eső,így otthon takarítottam.Most éppen elállt az eső,így gyorsan elmegyünk vásárolni,és beugrok a melóhelyemre fél órára(maradt péntekre egy kis melóm amit ma befejezek) Ma egész napra esőt,villámot,rossz időt mond a jóslat így itthon maradunk,tévézik,netezünk stb..Amúgy is elég hűvös van így nem sok kedvem van 12 fokban sétálni
2011. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Felkeltem 6.45-kor olvastam két órát megregeliztem, nekiláttam a leckének.Mivel végeztem még játszok két órát a gépen.11L
2011. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A család nálunk fél kilenckor kelt. A nagyi által hozott sütivel (egyszerűen nem bírtuk érintetlenül otthagyni) beültünk anyuval a tv elé. Aztán megreggeliztünk. Bundás kenyér volt (húsvét kivételével minden vasárnap rutinszerűen ez van) zöldségekkel és teával. Aztán anyu vásárolt, apám kifilózta a szerinte helyes lottószámokat. Én megettem az ebédre szánt spenótot. Megnéztük a Szex és New Yorkot. Anya még a konyhában sertepertél, apán kinn takarítja a kocsit. Én internetezem, és megírom a kötelező olvasónaplót. (Az arany ember) Vélhetőleg olvasgatni fogok, aztán anyuval tornázni. Később hajat mosok, és ha sikerül, vágok is...Aztán nagyanyám is megérkezik, vele beszélgetünk, tv-zünk, apám elmegy a meccsre. Én közben bepakolok holnapra. (Szerencsére nem kell sok minden, mert a színházban lesz valami nyílt nap féleség.) Mama megvacsizik, esetleg mi is. Ő hazamegy, mi meg kerítünk valami esti filmet. Nem tudom mikor (22:30?) elmegyünk aludni.

Egyébként nagyon örültem a kérdésednek. Komolyan. Végre nem valami optimista ember! Minden napunk megbecsülendő. Carpe diem!

17/l

2011. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!