Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan békülhetnék ki a...

Hogyan békülhetnék ki a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
5 évnyi nagyon jó barátság után most eléggé megromlott a kapcsolatunk. 8.-ba járunkm oszt.társak vagyunk. Igazából azért haragudott meg rám, mert van egy fiú, akivel régen együtt voltunk, és most újra szeretnék járni vele, ezért sokat lógok vele. És a barátnőmmel, (akivel sülve-főve együtt voltam)szinte semmit sem foglalkozok. De igazából ő se nagyon kereste a társaságomat iskolán kívül, ezért én nem is tudtam, hogy ennyire nagy a baj, meg hogy őt zavarja ez. De most minden egyes szavammal csak rontok a helyzeten. Mit tehetnék?
2011. szept. 18. 22:56
 1/1 anonim válasza:

Nos, először talán kérj bocsánatot. De mondd meg neki, ha nem szól, hogy nem foglalkozol vele, akkor te nem veszed észre és nem szeretnél veszekedni emiatt, mert attól még ő ugyanúgy a legjobb barátnőd.

Én is jártam már így, hogy egy srác miatt elhanyagoltam a barátnőmet, csak én sosem vallottam be se neki, se magamnak, hogy ez tényleg így volt. :( De még mindig barátnők vagyunk :)

2011. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!