Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliban aki...

Csillogócsajszi43 kérdése:

Van egy lány a suliban aki utál engem és nem tudom miért! Az benne a legrosszabb hogy ellenem próbál forditani mindenkit és barátkozik a legjobb barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez miben nyilvánul meg mit csinál?

És te mit csinálsz?

2011. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát egy csapatot alkotott a többi lányt belevonta engem meg nem! ezért nekem nem marad senkim , ők meg már összetartoznak.
2011. szept. 17. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy lány a suliban aki utál engem és nem tudom miért!"


2 magyarázat egyike valószínű:


1) szebb/okosabb/gazdagabb vagy nála

2) nagyszájú vagy más módon idegesítő vagy.


"Mit tegyek?"


Benjamin Franklin módszere: szívességet kell kérned az ellenségedtől, pl. kölcsönkérni valamit, vagy segítséget kérni tőle. Ha megadja a kért szívességet, akkor a kognitív disszonancia csökkentése érdekében jobb véleményt kényszerít magára rólad.

2011. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

19:38

ne mond már, hogy szerinted csak ez a két oka van arra, hogy utálja, az is lehet, hogy szimplán szemét

2011. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

ma 20:40


Nem azt mondtam, hogy csak ezek lehetnek az okok, hanem azt, hogy ezek a legvalószínűbb okok. Aki szimplán szemétkedik, az ritkán kitartó.

2011. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nina94 válasza:
80%
te mardj kedves ha kér vlmit ad oda mert a kedvesség lehet a legjobb fegyver az ienek ellen. a többiek majd észreveszik h te mien jó fej vagy :) és ha így elhagytak akkor nem is igazán barátok. ien helyzetekben nyilvánul meg az igaz barát csak várnod kell. :)
2012. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem tudod, kérdez meg tőle.

2. Ha a legjobb barátnődnek jobb, mint te, akkor vagy igaza van, vagy rosszul választottál barátnőt. Hogy melyikről van szó, csak te tudod eldönteni.

3. Az előbbi észrevétel azt feltételezi, hogy ellened fordítja a többieket. De tényleg így van, vagy csak te gondolod így?

4. Lehet, hogy ők is ugyanezt gondolják rólad. Duzzogva ezt nem lehet kideríteni, csak őszinte szóval. Azt belátom, hogy ez nem mindig könnyű.

2012. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!