Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy fekete beteg...

Álmomban egy fekete beteg denevér szált a vállamra nem akart bántani, de mint ha jelezni akart volna felkeltem és pont éjfél volt! Mit akart vajon ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Szóval a 2011-es évem tele lesz betegséggel fájdalommal! Eddig még nem álmodtam denevérrel!
2011. jan. 1. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
www.ezoteria.hu-n nézd meg az álomfejtésben, hogy ez mit jelent. Krúdy szerint a denevér:Hiúság, röpködő denevér: szomszédok pletykája.Kerner szerint a denevér mutat titkos bujálkodást is.1756-os könyv szerint:a denevér titkos szerelmi vágyat jelez.Denevérrel kűzdeni:kétségbeesni, és végül megadni magunkat a sorsunknak. Gvadányi szerint: a denevér a korhelykedés jegye. No, megnyugodtál?
2011. jan. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem néztem meg az oldat, de megfogom nézni, de mikor beírtam keresőbe olyat is írt, h bulit, ünnepséget jelez nos ez alvással telt , de legalább eltelt!!!!
2011. jan. 1. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Dracula Gróf rosszul volt,és meg szerette volna tudni,hol van a legközelebbi ügyelet.
2011. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megálmodtad a 2020-as koronavírus járványt
2021. máj. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!