Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori manapság az,...

Mennyire gyakori manapság az, hogy egy lány egyáltalán nem sminkeli magát soha?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm már huszonéves, és még a különleges alkalmakra, pl. szalagavatóra, ballagásra, diplomaosztóra, esküvőre (nem a sajátja) se tett fel soha semmilyen sminket, és ékszert se szeret hordani. Vannak még rajta kívül ilyen lányok?
2011. szept. 21. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
miért vele mi a gond?
2011. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 habibi ***** válasza:
szia, 4-5 ismerősöm is van , aki soha nem sminkeli magát, de többnyire azért ékszert hordanak, egyet leszámítva, ő nagyon szélsőséges típus, férficuccokban jár mindenhova
2011. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, én sem sminkelem magam, mert nem tudom.

a szemhéjam tetoválva van, a szempillám meg alkalmanként festve.

28/n

2011. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy gond van vele? Csak kíváncsi vagyok, hogy manapság, amikor már 12-13 éves gyerekek is sminkelik magukat, mennyire gyakori az, hogy valakit egyáltalán nem érdekelnek az ilyenek még felnőtt korában sem. Én csak ezt az egy lányt ismerem, aki ilyen.
2011. szept. 21. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyakori lett, mert én is alig látok kisminkelt 20 év fölötti lányokat. Én iszonyatosan utálok sminkelni és ügyetlen is vagyok. A szemfestéket nem szeretem, mert sokszor elkenődik és homályosítja a látásomat. Az ékszerek közül a gyűrűt utálom a legjobban. A karkötő a második helyen áll. A nyakláncot szeretem, de nem mindegyiket...
2011. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pl. egyáltalán nem sminkelek. Tetovált szemöldök, szempillámat néha festetem kozmetikusnál, és ennyi. A szűkebb-tágabb haveri körömben is kevesebb, aki sminkel, mint aki nem. Ékszereim (piercing, sok fülbevaló, néha medál a nyakamba lógatva ezüstláncon vagy bőrszíjon) mondjuk vannak. 29/l
2011. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ékszert azt én is ritkán hordok, akkor is többnyire csak nyakláncot, de sminket mindig teszek fel. Na persze nem ilyen kilós vakolatokra kell gondolni, szemhéjfesték halvány színnel, egy kis szempillaspirál, szájfény és ennyi. Én 19 éves vagyok, és a korosztályomban szinte mindenki használ sminket.
2011. szept. 21. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem sminkelem magam,néha régebben előfordult,de már nem.Nem is járok olyan helyekre és nem is szeretem.Egy fekete karkötőt hordok,ennyi.
2011. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok, és kétszer voltam idáig kisminkelve mindössze. Először még discoba járó koromban beszéltek rá bnőim, másodjára pedig az esküvőmön. Azt hiszem többször nem is leszek.:) Nem szeretem.

Az ékszereket szeretem, a sárga aranyon kívül. Ezüst, fehér arany, bőr karkötő/nyaklánc...

2011. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!