Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja minden fiú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden fiú, hogy jobban szereti ha egy lány természetes, nem sminkeli magát és közben majdnem minden fiú az olyan lányokért van oda akik sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
14-15-16-17-18 korosztály főleg!
2011. júl. 1. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sosem szeretem a kisminkelt lányokat.

Mert ezeknek általában veszélyes arcuk van..(főleg reggel)

2011. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igen, a reggel az nagy sokk szokott lenni. Volt olyan, hogy nem tudtam szinte, hogy kicsoda az aki mellettem alszik...
2011. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megnézik a sminkelt lányokat, az még nem azt jelenti, hogy odavannak értük... amelyik fiúnak az tetszik, az nem fogja elvenni a sminkeléstől a kedved azzal, hogy azt mondja, hogy neki nem is az tetszik.
2011. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Íme erre egy példa:

A "gyönyörű" Pink kisasszony xD


[link]

2011. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az olyan lányokat akik nem sminkelik magukat de attól még az is tetszik aki sminkeli magát.
2011. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem ha egy csaj ízlésesen sminkeli magát ha olyan az alkalom. Pl kifesti a szemét színesre v feketére, száját stb az jól néz ki. Ez is egy külsőség amit értékelek és árulkodik az illető ízléséről, kreativitásáról, igényességéről is.

Ha 2 kiló a vakolat az úgyis meglátszik és tudod mire számíts másnap reggel, csak a hülyék meg a nagyon piásak dőlnek be, azoknak meg nem tök mind1? :D

Ellenben sok csaj azt gondolja magáról h ő milyen "természetes" és a talán alapból szép arca tiszta pattanás, szemei alatt sötét karikák... ilyenkor inkább sminkeljen már.

Meg különben is, ha adott a lehetőség, és amúgy a szép csajok is mind sminkelnek kicsit, kihangsúlyozzák az előnyös vonásaikat, akkor egy nem sminkelt csaj elvész a tömegben, pl egy buliban. Ezért nem is nézi meg őket senki.

2011. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és szintén nem sminkelem magam ,de én nem éreztem még hátrányát annak, hogy nincs rajtam smink. A barátom is azt mondta elsőnek, hogy végre egy üde lány, akiről nem folyik a 2k vakolat. Azóta se szívleli, ha néha ünnepeken rakok fel egy kis sminket. De én vagyok annyira szerencsés ,hogy szép arányos vonásaim vannak.


És megjegyzés: a smink eltömíti a pórusokat ,tehát pattanásos bőrrel rosszabbat nem is tehetsz.


21/L

2011. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem ők ilyenkor erre gondolnak, mint nem szeretik a sminkelt lányokat:

[link]


a természetes smink a pasik többségének fel sem tűnik.

[link]

2011. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos,én azok közé tartozok,akik bevallják,hogy nézték a való világ 4-et.

Ott Éva egy tündér volt,ha ki volt sminkelve..

Smink nélkül viszont...botrány.

2011. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Miért olyan nehéz ezt megérteni?

A normális fiúk a normális lányoakt szeretik, a barmok meg a barmokat. Ennyi! És mivel a barmok jobban felhívják magukra a figyelmet, persze hogy mindenki ezt látja.

2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!