Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A God Seed (ex Gorgoroth) ad...

A God Seed (ex Gorgoroth) ad koncertet a név és felállásváltozás óta? Időpont, helyszín?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsír, te is szereted a Black metalt? állat. küldj má privátot én is imádom a stílust. gaahl börtöne nem voltak semmik. Na mindegy. A válasz nem. a god seed már nem is létezik. gaahl abba hagyta az éneklést King ezért létre hozta sahgrathhal együtt az Ov hell-t.Az Ov hell ugyan az a zene amit God seed néven akartak kihozni. nagyon jó lemez lett, de fléelek hogy nem lesz folytatása. king amúgy most dani filthel is csinált egy együttest arra is kíváncsi leszek.
2011. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És miért hagyta abba Gaahl az éneklést? A coming outja után nem tudott már érvényesülni a műfajban? (Én nem vagyok annyira beletemetkezve a bm-ba, inkább a szimfonikusabb, dallamosabb dolgokat szeretem, de persze valamennyire érdekel)
2011. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából erre nincsen normális válasz. Miután jogilag kirúgták utána ugye jött a good seed majd a wardruna. a wardrunaban volt pár fellépése aztán bejelentette hogy abba hagyja. egyébként felvállalta még 2008ban azt is, hogy meleg.
2011. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!