Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetném el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el, ha mindenki, minden helyszín rá emlékeztet?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja nem vagyunk együtt, mégis mindenki és minden rá emlékeztet. Hogyan lehet így felejteni?
2011. okt. 31. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Idő...rengeteg idő...járj el új helyekre,szerezz új impulzusokat,ismerj meg új embereket!Segíteni fog,hidd el!
2011. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy... nem fogod elfelejteni és nem is kell! Igyekezz elraktározni magadban egy szép emlékként. Mi januárban szakítottunk két év után a párommal és most jutottam el arra a szintre, hogy őszintén tudtam belépni egy új kapcsolatba. Az első 3-4 hónapban rá sem tudtam a pasikra nézni, vagy ha még is akkor sem úgy mint aki komoly kapcsolatot akarna... Igyekezz elterelni a gondolataidat, ha mész valahova nem úgy felfogni, hogy "jaajj itt is voltunk együtt, jaajj itt történt az első csókunk" blabla, hanem teljesen kizárni ezeket az érzéseket és valami teljesen másvalamire gondolni.

Hülyén hangzik, de mást nem tehetsz, minthogy tudatosan próbálod irányítani a gondolataidat és nem nyalogatni a sebeidet, mert attól csak rosszabb lesz, illetve vársz, amíg enyhülnek ezek az érzések. Én még mindig hatalmas szeretettel, gyönyörű szép emlékként gondolok vissza az ex páromra és a vele töltött két évre. Ha belegondolok miket éltünk együtt meg könnybe lábad a szemem, hogy már nem lehet az enyém, de tudom hogy ennek így kell lennie, és el kellett engednünk egymást ahhoz, hogy mindketten 100%-osan boldogok lehessünk az életben. Már nem vagyok szerelmes belé, úgy érzem kész vagyok arra, hogy mással kezdjem újra, de egy olyan emlékként sikerült elraktároznom magamban, amit nem vehet el tőlem senki! :)

2011. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!