Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kolléganőmet idegesíti...

A kolléganőmet idegesíti ahogy nevetek! Emiatt szinte már alig van jókedvem a munkahelyemen. Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Szóval elég hangosan nevetek, de nem direkt, hanem tök véletlen kezdek el röhögni, nincs benne semmi rájátszás, egyszerűen csak jön. Viszont az egyik munkatársam ilyenkor meg tudna ölni a szemeivel. Annyira zavar, igyekszem magam visszafogni, már alig nevetek.:S Bár még így is néha elő szokott fordulni, ő olyankor nagyon csúnyán néz rám, persze egyből elmegy a jókedvem.:(

Hogyan tudnék visszafogottan nevetni valamin?

Tudom, hogy apróságnak tűnik, de én már emiatt teljesen befordulva megyek dolgozni.

Csak normális válaszokat várok!


2011. ápr. 25. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
azt lehet tudni hogy milyen munkahely?
2011. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem elég, ha mosolyogsz, vagy magadban nevetsz? Nem kell teljesen visszafognod magad. Valóban nagyon idegesítő tud ez lenni, főleg ha az ember a munkájára szeretne koncentrálni.
2011. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez szünetben van! Ebéd, vagy kávészünet, olyankor nem kell a munkára figyelni. Munkaidőben természetesen nem röhögök, hanem dolgozom.
2011. ápr. 25. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a kolléganődet, nekem is van ilyen ismerősöm. Szó szerint vihog, mint egy ló, de már nagyon kínosan. Oké, hogy szeretsz nevetni, azzal nincs baj, de azért nem kell már túljátszani, lehet finoman is. Egy helyen dolgoztok, másokra is tekintettel kell lenned, gondolom, te sem örülnél, ha mondjuk valaki behozná a csecsemő gyerekét minden szünetben és azt kéne hallgatnod egész nap, ahogy sír. Kb ilyen a szitu.
2011. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Ha olyan a szitu, nevess nyugodtan. Inkább hallgatnám más jókedélyű nevetését, mint más savanykás megjegyzéseit, állandó panaszáradatát...vagy fancsali képét.

Nehogy emiatt legyen rossz kedved!


Üdv! :D

2011. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

én biztos nem foglalkoznék vele, miért akarsz neki megfelelni? gondolom azért te is érzed, hol a határ és vissza tudsz ezek szerint fogni magadból, ha nagyon kell.

Vannak emberek, akik engem is idegesítenek alapból, pedig szinte alig ismerem őket, szerintem ez természetes, kerülöm őket és ennyi. A véleményükre meg soha nem adnék. Kénytelen lesz megszokni téged, nehogy már miatta ne érezd jól magad.

2011. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát szerintem ne fogd vissza magad, ő nem a főnököd, majd megszokja, ha meg nem az se zavarjon!!


Tanuljon toleranciát az iylen, én biztosan leszrnám!!

2011. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kulturáltan is jól érezheti magát az ember, ha meg valakinek a nevetése (vihogása) már idegesítő, akkor magában kéne keresnie a hibát. Én sem szeretem a búvalcseszett embereket, de a feltűnősködőktől meg egyenesen rosszul vagyok.
2011. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

kérd át magad másik szobába :)

Ha csak ezt az egy nőt zavarod, akkor a nőben van a hiba. ha mást is, akkor valószínűleg benned.

Ha pofákat vág, nyugodtan be is szólhatsz neki :) mondjuk, látom megint rosszul sikerült az éjszakád, vagy hasonló, akkor többet nem fog látványosan utálkozni :)

2011. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Utálom az ilyen embereket. LEgszívesebben felpofoznám egy lapáttal, azt a földön verném ököllel sírásra, utána meg jól megaláznám, megcibálnám a ruháját is.
2011. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!