Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hányszor találkoztok haverokka...

Hányszor találkoztok haverokkal, barátnőkkel?

Figyelt kérdés
Pl. Általában egy héten hányszor jártok össze? Minden nap, vagy csak heti egy-kétszer? És ehhez mit szólnak a szülők? Szónélkül engednek?
2011. szept. 24. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Átlag 2-3 hetente egyszer

Szülőknek nincs beleszólása, felnőtt emberek vagyunk (21-23 évesek)

2011. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem tudom te hány éves vagy,de engem(17 éves vagyok)már mindenhova elengednek.csak szólok nekik egy-két nappal a buli előtt hogy szeretnék menni,és meddig akarok maradni,hogy tudjanak róla.nem szoktak problémázni,mert mindig akkora érek haza,amit megbeszéltünk.általában havonta 1x-2x megyünk el bulizni,a többi pénteken-szombaton csak mozi,bowlig,iszogatás,pipázás ilyenek.

azért is engednek el,mert nem adtam rá okot,nem jöttem haza részegen,vagy reggel.amikor 15 voltam még csak 11-ig,16 évesen éjfélig,most már 2-3-ig.

2011. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én kb heti egyszer találkozom a barátaimmal, mert más suliba járunk (sőt más városba). Amúgy persze szinte minden reggel látom őket, de kb hetente egyszer beszélgetünk bulizunk :P vagy bent maradok suli után és akkor az osztálytársaimmal beszélgetek... amúgy persze h engednek, már majdnem felnőtt vagyok nem egy kisgyerek. De csak ésszerű határok között és mindig tudják h éppen hol vagyok és mikorra érek haza. De ezt én be is tartom... tudom h ha nagyon későn megyek haza akkor nem lesz időm tanulni másnapra és az hosszútávon nekem nem jó, nem nekik :)bulizni is adig maradok ameddig elkéredzkedek de addigra pontosan otthon kell lennem :) 17/L
2011. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!