Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nagy dolog az, hogy...

Miért nagy dolog az, hogy 12-14 évesek minden hétvégén részegre isszák magukat?

Figyelt kérdés
Persze nem az összes, de aki 13 évesen még egyszer nem rúgott be, ki van közösítve, le van nézve.. Mi lesz évek múlva? Nem lesznek babazsúrok csak közös disco meg piálás?
2011. szept. 25. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

irigy vagy vagy mért érdekel ez ennyire?

Én se csináltam ilyen ennyi idősen, de kb. leszarom.

2011. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne vond egy kalap alá az embereket, mert mindenhol vannak kivételek és mondhatsz akármit, de nem minden tizenéves ilyen. Lassan 16 leszek, soha nem rúgtam még be, nem cigizek, se semmi ilyesmi. Azt a társaságot amit pedig felvázoltál én kerülöm, nem ők engem.. pedig, ha akarnám, akkor én is tartozhatnék közéjük.
2011. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kedves szülők hagyják mindezt! 14 évesen még kis pisis gyerek, hova akar inni meg discoba járni? A szülők meg hol vannak ilyenkor kérdem én? Az ne vállaljon gyereket, aki nem tudja nevelni!
2011. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!