Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel! 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel! 14 éves lány vagyok: minden hétvégén részegre iszom magam; nem sokat, de dohányzok; és rendszeres szexuális életet élek. Milyen (konkrét) hatással vannak/lesznek ezek rám? Mennyit fogok 'romlani' az évek alatt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak érdekelne. F17
2011. jan. 18. 22:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen büdös leszel és ocsmány és kinézel 25-nek.
2011. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

romlani már semmit :D innen nehéz, max ha drogoznál is, de akkor legalább hamar padlóra kerülnél, és onnan vagy totális életmód váltás, vagy lehúzhatod magad a wc-n!


amúgy meg gondolom kiégsz a sok bulitól cigitől, igazi barátokra ne nagyon számíts, bár az másnak se jut mindig, végül is mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja, ha neked ez így jó...

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

mint már pár kérdésnél megemlítettem: imádom az olyan csajokat akik azt hiszik hogy ha képesek vérezni a vaginájukból akkor már felnőtt nők ..

tegyük fel hogy 14 .. akkor ingyen qrva leszel részegen a party csürhének és az évek során rá jössz hogy pénzt is kaphatnál ezért elvégre vmiből fizetni kell a piát a cigit és később a drogokat :D


19F

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
20 éves korodra túl lennél mindenen, unnád a szexet, komoly kapcsolatot senki nem akarna kezdeni veled, mert mindenki tudná, milyen vagy. Az alkohol elbutítana. Kivénhedt prosti válna belőled.
2011. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 szamóca. ***** válasza:
65%

hahaha... na most tessék lepontozni, de előtte végigolvasni a válaszom.

mikor 14 éves lány voltam minden hétvégén eljártam bulizni. ittam is, bár a magam mértékét mindig betartottam, de nem finomkodtam csak éppen sosem ittam le magam hullarészegre hányásig. rászoktam a cigire is, és 14 évesen kezdtem el élni a szexuális életem. a válaszok alapján most rozzant vénasszonynak kéne kinézzek...

hát, azért ezt így nem gondolnám:)

most itt vagyok, jelentem élek és retardált sem lettem, majdnem kitűnőre érettségiztem ( a matekom nem lett ötös ) egyetemre járok. Bulizni szoktam, most is. Kevesebbet mint 14-15 évesen, de havonta egyszer-kétszer elmegyek egy-egy koncertre vagy házibuliba, esetleg bárba barátokkal.

nem lettem rib*nc, több mint 5 évig folyamatosan (egyemberrel:) ) kapcsolatban éltem. nem lettem aidses, szifkás, retardált, drogos, lepukkant alkesz, büdös csöves, semmi.


persze tudom hogy nem optimális ha annyi idősen ilyeneket csinál az ember, tudom hogy korai volt, de azért nem feltétlen válik büdös kocsmatöltelék zombi ezekből az emberekből.

2011. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 szamóca. ***** válasza:
46%
ésnem unom a szexet, sőt, kivénhedt prosti sem vagyok, de azért köszi:D
2011. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
40%
Hát ahogy csak tudja titkolni fogja a csúnya, piszkos dolgait. Az a baj, hogy előttem nehéz eltitkolni valami, ez most nem nagyképűség akar lenni. De egyszerüen már megtanultam a hazugság tűneteit. Romlani fog az értékből aki ilyen.
2011. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) mindenkinek ment a pluszpont:D

Utolsónak: örülök, hogy nem lettél az...de sajnos azt veszem észre, hogy a mai világban (sztem) 10 lányból 8 aarrafelé halad. Te abban a kettőben vagy benne hálisten:)

2011. jan. 18. 22:26
 9/30 A kérdező kommentje:
*Utolsónak a 22:23-as kommentelőt értettem:)
2011. jan. 18. 22:27
 10/30 anonim ***** válasza:
36%
szamóca, te egy emberrel voltál öt évig, persze, hogy nem lett belőled prosti. Én viszont feltételeztem, hogy a kérdező egy ilyen tipikus fűvel-fával kislányra gondolt, az pedig 20 éves korára nem igazán ér többet, mint a falu k*rvája. Legalábbis az én véleményem szerint. :)
2011. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!