Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kezd már elegem lenni, hogy...

Kezd már elegem lenni, hogy "meleg" vagyok, mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Próbáltam elsöpörni, elfogadni is de valahogy nem megy, mikor már menne, mindig látom a fiú haverjaimat, hogy ők hogyan beszélnek egy lányról... Nekem is bejönnek meg jól meg***nék egy kettőt de mostanába lány iránt nem éreztem semmit... Csak fiúk iránt érzek érzelmeket... Elegem van belőle, fiús vagyok meg minden, de itthon magamba gyakran sírok emiatt, mikor nemlátják mert már elegem van abból, hogy mindig valamelyik haveromba leszek szerelmes és nem egy lányba... És mindig szenvedni kell emiatt... Nagyon elegem van belőle... Egyik barátomnak mondtam el és nem tudom, hogy jó 5let volt e csak kijött belőlem "ittas" állapotban és elpanaszoltam neki... Azt mondta nem fogja elmondani senkinek, de nem tudom jó 5let volt e, emiatt is aggódok kicsit... De leginkább az a zavaró, hogy a fiúk bejönnek nem tudok mit csinálni próbáltam elterelni de mindig az volt, hogy megláttam egy "helyes" fiút és... Ebből van elegem, utána meg az az iszonyatos bűntudat, hogy a többi haverom a csajokról beszélnek én meg titokba fiúkat nézem meg... Ebből van nagyon elegem :( :( Lehet kcisit most önsajnáltatónak tűnik, de már nem tudom mit tegyek, hogy jobb legyen ettől...

Kössz aki elolvasta és lehet van olyan akiből undort váltok ki... Ez van sajnos amibe képtelen vagyok beletörődni, hogy szerelmes leszek fiúba... Ez engem nagyon felkavar, hogy miért pont én...


2011. szept. 25. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Persze, majd egy pszichológus kineveli belőle nyalás falást mi? Ugyan.


Akkor számít valaki felnőttnek ha el tudja fogadni érzelmei ambivalenciáit, tehát hogy egyszerre ellentétes érzései is vannak. 16 még nagyon nem felnőtt. Lassan átlépsz majd egy másik korszakba és akkor majd máshogy látod. Ez még 1-2 vagy akár 4 év is lehet, addig pedig majd megváltozik a viszonyod ezzel a melegséggel.

Lehetsz biszexuális vagy lehet hogy egyszer majd elfogadod hogy te meleg vagy. Nem lesz könnyebb az életed, de könnyebb lesz elviselni önmagadat.

Kicsit fura hogy csak most jutsz el idáig. Átlagosan 10-12 éves korban már realizálják a dolgot a kisfiúk és 16 évesen már jócskán túlvannak az elfogadáson, már csak mások elfogadásától függnek. Talán te éretlenebb vagy.

Szerelmesnek lenni valakibe nem ugyan az mint homoerotikus vágyat érezni iránta.

Az írásodból az derül ki hogy már több fiúba is szerelmes voltál. Ez elég furán hangzik mert 16 éves korodra sok-sok szerelmen túllenni elég hihetetlen annak ellenére hogy önmagad sem fogadod el. Szerintem te csak rajongsz a fiúkért és épp azért félsz tőlük mert attól tartasz elutasítanának, így inkább magadat utasítod el hogy egy állásponton legyél velük.

2011. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Van testvéred, akivel jóban vagy?, ha igen, először neki mondd el, ha megérti akkor segíteni fog a továbbiakban és melléd áll, ha el kell mondanod másnak is.
2011. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
22:39 igen csak lehetne veled vitatkozni ,hogy ki az éretlen ,és buta . Hála a jó Istennek de még több az érett ,és okos , ( az agydaganat sem jó , de ez van meg kell próbálni legyőzni ) és nem be beszélni a paciensnek!!! KÜZDENI KELL ELLENE ameddig csak lehet ,de ha nincs más ki út akkor sajna ez van!!!
2011. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

A valódi homoszexualitás ellen nincs miért küzdeni. Mert az biológiailag adott. Az állatvilágban is előfordul, meg az emberek között is. Aki ezt nem látja be, az buta, nincs mit szépíteni rajta. Bocs.

Viszont a divat, a csalódások, a kamaszkor megkavarhatja az ember fiát/lányát. Ezért jó egy pszichodoki, akivel kiderítheti, h mit is érez valójában.

2011. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem fogadd el (: nem baj, sok ember felvállalja (: vagy pedig juttasd el a tudatalattidhoz hogy nem létezik ilyen hogy "szerelem" (= lehet, hogy hülyén hangzik, de elmesélem mi volt velem lehet érdekel lehet nem. Na szóval féléve volt egy barátom, a szakításunk nagyon megviselt, nem tudtam mit csinálni filóztam minden egyes nap és a végén az lett, hogy bebizonyítottam magamnak, olyan nem létezik, hogy "szerelem" de azóta a fiú barátaimmal úgy elvagyok, hogy nem esek bele senkibe pedig nagyon helyes barátaim vannak, de régebben 2 másodperc alatt bele szerelmesedtem valakibe. :$$ Ez most már nem így van, tudom kontrollálni az érzéseimet, én döntök az érzéseim felett. Ha nagy akaraterőd van akkor szerintem ezt az érzést eléggé eltudod nyomni. (:
2011. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Fogadd el magad. Nincs ezzel semmi baj. Ha valamit érzel mindegy, hogy fiú vagy lány. Szerintem meg fogod találni azt aki megért és boldog leszel, legalábbis én ezt kívánom neked. Remélem össze jön.
2011. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Több mint két év telt el a kérdés kiírása óta, gondoltam írok, hátha még valakit érdekel, elfogadtam magamban a dolgot idén a barátaimnak is elmondtam mindent, és van egy másfél éves kapcsolatom, akivel gyakorikérdések.hu-n ismerkedtem meg :D Úgy érzem most boldog vagyok, és így kell élnem :) Azért írtam, hátha még más 16 évesnek is erőt adok ezzel.
2013. dec. 28. 11:01
 18/21 anonim ***** válasza:
De sajnálom, hogy nem most vagyok fiatal, úgy irigyellek. Mindenesetre gratulálok, és sok boldogságot nektek.
2013. dec. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Attilabranko válasza:
49%
Én is gratulálok....én 40 éves vagyok,és a mai napig küzdök ellene....
2015. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem kell ellene küzdeni, akkor sosem leszel boldog. De köszi amúgy, már szóba került nálunk az összeköltköltözés is :)
2015. máj. 4. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!