Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utálom a nevemet olyan öreges!?

Utálom a nevemet olyan öreges!?

Figyelt kérdés

Tóth Sára ,akkora paraszt név ,főleg ha sárinak hívnak persze az öregeknek tetszik,de nem olyan fiatalos mint a nóra dóra....bemutatkozni is olyan bénán hangzik főleg a fiúknak:(

szerintetek ez önbizalomhiányra utal?megváltoztatni nem szeretném furcsa lenne már mindenki így ismer ezzel a névvel ..:(

köszi

18/l


2011. szept. 25. 23:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a Sára név. Sarolta még jó. Ha nevet változtatsz valami rokonnévre, hogy könnyű legyen átszokni vagy nézz utána a Sára beceneveknek és kérd meg, hogy mindenki úgy hívjon. :-)
2011. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
54%

köszi,

most születendő /kb 1hó/ ezt a nevet szántuk méghozzá Nagy vezetéknévvel.


a Saci nem a Sarolta beceneve???

2011. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
az lemaradt hogy --a gyermekünknek
2011. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Dehogy öreges :) Nagyon jó név a Sára szerintem. Oké, az idősebbek között is volt jópár Sára, de mostanság megint eléggé divatba jött, én is sok Sára nevű kislánnyal találkoztam mostanában.


24/L

2011. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Sára és Sarolta rokonnevek és mind a kettőt lehet Sacinak becézni.

Párom nagymamája Sára. Sára/Saci mamának a lánya az meg Sarolta és Ő is Saci.

2011. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sára és Sarolta is nagyon szép nevek. Egyáltalán nem öreges. De a Magdolna és Erzsébet is, és jobb, mint a Mira, Kira, Zira és az efféle nevek. Gondolj bele, ők majd Mira nénik lesznek, de te válogathatsz, hogy Sára, Sári, Saci, Sarolt, Sása, Sarah és egyéb nevek között is. Meg a te nevedben van egyfajta tisztelet, ami a Mirákból hiányzik.
2011. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

nagyon jól esett amúgy amiket írtatok! végülis nem a nevem fogja meghatározni az én stílusomat ez csak úgymond az én azonosítóm ,de nem fogom megváltoztatni tényleg vannak sokkal rosszabb nevek is pl ha a vezeték és keresztnév ugyanaz-> János János,

köszönöm a válaszokat!!:)

2011. szept. 26. 17:17
 28/31 anonim ***** válasza:

Vagy Tilla Tilla :)


Illetve Till Attila...

2011. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ja, vagy Miklós Miklós :D
2011. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép név a Sára! Ne aggódj ezen, és ne hallgass azokra, akik butaságokat beszélnek:)
2011. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!