Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap megyek külföldre 1...

Holnap megyek külföldre 1 évre. Itt bőgök, mint egy hülye, nem akarok menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dolgozni megyek, sajnos muszáj, mert itthon semmim sincs. De nagyon rossz lesz. :(
2011. szept. 26. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz rossz! Minden csak hozzaallas kerdese! En 3 eve elek kulfoldon. Hova mesz, melyik orszagba?
2011. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha már kint vagy jobb lesz.

Hidd el, tapasztalat.

Én több, mint fél évet ingáztam külföld-Magyarország közt, havonta hazajöttem a férjem miatt.

A legrosszabb az indulás előtti pár nap és persze az indulás napja volt.

mikor már elindultál sokkal jobb, mert azonnal elkezdődik a visszaszámlálás amikor újra jöhetsz haza.

Ha pedig nem vár itthon szerelmed, hosszabb időre mégy még jobb, mert elkezdődik egy teljesen új és remélhetőleg jobb élet számodra.


Most még tudom, hogy nem tudod elképzelni, de 100%-osan biztos vagyok benne, hogy amint elindultál, megérkeztél jobb lesz.


Én Angliában voltam betegápoló, az utolsó pár hónapban már szinte vártam az indulást, annyira szomorú voltam az azt megelőző időszakban az elválás miatt.

De még itt a városban, amint felszálltam a buszra kicsivel jobb lett, hiszen tudtam, hogy innentől már visszafelé kell számolni az időt.


Halkan megjegyzem:ha van kis eszed, haza sem jössz végleg...

2011. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
93%
Gondolj arra, hogy sok pénzt fogsz keresni, jól megtanulsz egy nyelvet, sok embert és más kultúrát ismersz meg :)
2011. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Nyugodj meg biztos nem lesz olyan rossz, sőt valószínűleg még jól is fogod érezni magad!
2011. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha az vigasztal én is megyek kb 2 hónap múlva és én még tovább.Muszáj mert itt nem jutok egyről a kettőre ez van menni kell ha lehet...
2011. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked, én is szívesen mennék!!!!!!

Merre mész, egyedül vagy többen, mit fogsz csinálni?


Tök jó lesz!!!! És örülj, hogy neked legalább más lehetőség megadódott, tudod, minden csak viszonyítás kérdése. Good luck!!!

2011. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Fel a fejjel!! Gondolj arra,hogy ott dolgozhatsz, új embereket ,kultúrát ismerhetsz meg és természetesen nem örökre mész!!!!!!!!!!
2011. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van már kinn konkrét,lefixált állásod,lakhelyed?

Ha az megvan,akkor onnantól csak jobb lehet.

Ami a honvágyat illeti,az meg el fog múlni,ha majd számolod az első,jóval jobb fizetésedet,mint amit itthon kapnál.


Itthon senki nem tud még évekig jobbat mondani,ígérni,mint azt a válságos időszakot,aminek a közepében éldegélünk.

2011. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én is nagyon honvágyas vagyok, de ha már minden kötél szakadna, akkor mennék.

gondolj arra, hogy ott is találhatsz jó ismerősöket, beilleszkedhetsz, és sokat tanulhatsz, tapasztalhatsz.

megtanulsz egy nyelvet perfekt szinten, pénzt keresel, hasznos tagja leszel a társadalomnak, nő az önbecsülésed.


nem megy veled senki? vagy később nem tudnál magadhoz csábítani valakit, akivel együtt vészelitek át a nehézségeket? akár egy barát, vagy rokon?


menj ki, és állj hozzá pozitívan. ne hagyd magad átverni, kihasználni. az ésszerű határokon belül legyél önző, céltudatos és erős.

sok szerencsét!

2011. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minden nap új nap: új csodák, új lehetőségek, új sikerek napja!!

Várd az új napot, várd és figyeld az új csodát, az új lehetőséget, el ne menj az új siker-lehetőség mellett!

Légy nyitott, légy boldog, élvezd ki minden percét, amit kínál! Láss világot, írj az élményeidről naplót, hogy el ne felejtsd, miket láttál, kiket ismertél meg. Írd le magadnak, hogy milyenek ott az emberek, milyenek a szokások, milyenek az ízek.

Annyi minden új dolog lesz, ami miatt hidd el, csodás lesz.

2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!