Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy töröljük le halott...

Hogy töröljük le halott barátunk profilját a facebookról?

Figyelt kérdés
A család kérésére...
2011. szept. 26. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja valaki a jelszavát, akkor beléptek a nevében és törlitek a profilt. Ha ez nem megy, úgy tudom, kérvényt kell írni.
2011. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért: nekem iwiwen van két meghalt barátom. Szerintem a család nem is tudja a jelszót, még az internetet sem ismerik. (idősek) Mit lehet ilyenkor tenni?
2011. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell írni a magyarországi üzemeltetőknek, ha jól tudom, halotti anyakönyvi kivonat kell, és akkor törlik.
2011. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az iwiw en egyszerübb az eset,mivel magyar tulaj,magyar emberek ülnek a benti szervereknél,szerintem irjatok egy e-mailt az info@iwiw.hu ra,és legyen mellékletként a biztonság kedvéért csatolva a halotti anyakönyvi kivonat.(hogy ne köthessenek bele azzal,hogy ,de hát lehet,hogy él,adjatok bizonyítékot a halálra) ott ennyi.

Facebookon sokkal nehezebb,mert amerikai a tulaj,amerikai a szerverek,és nem úgy ismerem őket,mint akik mindent a felhasznbálóért elvet skandálva és a mellükre tűzve rohannának teljesíteni a hozzátartozók kérését.A facebookos halottakkal amúgy számos cikk foglalkozik.Nekem is van 2 barátom is,aki fennvan a facebookon még és már rég halott: az egyik a volt kollégám,rákban halt meg 1 hónapja,a másik a volt főnököm,ő meg öngyilkos lett 1,5 éve...

2011. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na most megkerestem: [link]

Nem törlik a felhasználót, hanem csak lezárják ("megőrzik") a fiókját, így rá tudtok keresni, ha akartok, de nem lehet pl. ismerősnek jelölni meg hasonlók.

2011. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld itt (lap alján ajánl emailt "Ha valamiért nagyon sürgős lenne" címszónál):

[link]


És részvétem!

2011. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!